Başkan Yavuz, Arslan’a Sahip Çıktı

Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz: "Milletvekili Mikail Arslan'ın üzerinden siyasi çıkar elde etmeye çalışanlar amaçlarına asla ulaşamazlar."

Kırşehir Haberleri 27 Nisan 2017 13:25
Başkan Yavuz, Arslan’a Sahip Çıktı
-A +A

Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz geçtiğimiz günlerde Kırşehir AK Parti Milletvekili Mikail Arslan hakkında çıkan bir haber konusunda Mikail Aslan’a destek verdi.

Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Milletvekili Mikail Arslan, Kırşehir için bir kazançtır. Üreten, çalışan ve Kırşehir’in değer verdiği bir milletvekilidir. Milletvekilimiz Mikail Arslan, bu tür haberlerle yıpratılamaz. Milletvekili Mikail Arslan'ın üzerinden siyasi çıkar elde etmeye çalışanlar amaçlarına asla ulaşamazlar. Bu tür haberler Sayın Vekilimizi de etkilemeyecektir. Çünkü bizim de bildiğimiz gibi Mikail Arslan başarılı ve deneyimli bir vekildir. Bu tür haberler sayın vekilimizin çalışma azmini asla kırmamalı; aksine daha çok motive etmelidir. Buna benzer yapılan haberler ilimizi karalama ve kötülemeye yönelik haberlerdir bu haberlere kimse itibar etmez. Bu anlamda sayın vekilimizin daha önce olduğu gibi bugünde yanındayız.”

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Ekim%20Cumartesi%20-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı