Başkan Bulut: “Asılsız Haberlere İtibar Etmeyin”

Kırşehir Belediyespor Futbol Kulübü Başkanı Mustafa Bulut, kulübün sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Başkan Bulut özellikle taraftarların kullandıkları sosyal medya hesaplarından yapılan transfer haberlerine ilişkin olarak böyle haberlerin takıma zarar verdiğini ve resmi bir açıklama yapılmadığı sürece hiçbir habere itibar etmemelerini istedi.

Kulübün resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: “Kırşehir Belediyespor Kulübü Derneği'nin yönetimini devraldığımız andan itibaren 2020-2021 sezonu hazırlıklarına başlamış bulunmaktayız. Bu zorlu süreçte Kırşehir Belediyespor'un menfaatlerini korumak ve olası hataların önüne geçebilmek için elimizden geleni yaptığımızı, gerekli hassasiyeti gösterdiğimizi ve Yönetim Kurulu üyeleri olarak var gücümüzle Kırşehir Belediyespor'un başarısı için mücadele ettiğimizi, bundan sonra da mücadele etmeye devam edeceğimizi belirtmeliyiz.

Kırşehir Belediyespor'un hedeflerine, vizyonuna ve misyonuna uygun bir teknik adam bulmak ve bu minvalde bir ekip kurmak için gerekli görüşmeleri gerçekleştirmeye devam ettiğimizi bunu yaparken de kulübümüzün mevcut durumunu ve bütçemizi göz önünde bulundurduğumuzu bilmenizi isteriz. En kısa zamanda kulübümüzü layık olduğu yerlere getireceğine inandığımız bir ekip oluşturup sizleri mutlu edeceğine inandığımız haberleri kamuoyu ile paylaşacağız.

Kırşehir Belediyespor'a gönül vermiş, siz değerli taraftarlarımızdan ricamız; resmi sosyal medya organlarımızdan duyurmadığımız, teyite muhtaç, bilgi kirliliğine yol açacak hiçbir duyuma ve habere itibar etmemenizdir…” ifadelerine yer verilmiştir.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR