Bayanlar Huzurevi'nde!

Kırşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) bünyesinde kurulan Kadın Kolları Komitesi, hafta sonunu Kırşehir Huzurevi'nde geçirdi ve huzurevi sakinleriyle hoşça sohbetlerde bulundu.

Kırşehir Haberleri 29 Mayıs 2018 20:10
Bayanlar Huzurevi'nde!
-A +A

                 Kırşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) bünyesinde kurulan Kadın Kolları Komitesi, hafta sonunu Kırşehir Huzurevi'nde geçirdi ve huzurevi sakinleriyle hoşça sohbetlerde bulundu. 
                 130'a yakın üyesi bulunan Kırşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'na (SMMMO) kayıtlı bulunan 18 bayan muhasebeci, kısa bir süre önce, oda bünyesinde Kadın Kolları Temsilciliği'ni kurdular. Kurucu Temsilci olarak bayan muhasebecilerin bir araya gelmesini sağlayan Çiğdem Demir ve Kırşehir Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Kadın Kolları Temsilcileri Hatice Durmuş Ekicioğlu çalışmalarına başlarken ilk etapta Kırşehir Huzurevi'ni ziyaret ederek huzurevi sakinlerinin gönlünü aldılar. Çiğdem Demir, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, "Kadın Kolları Komitesi olarak Kırşehir Huzurevi'ndeki sakinleri ziyaret ettik. Çok anlamlı ve duygu dolu bir ziyaret oldu. Rahat olduklarını gördük. Ancak aile ortamını özledikleri için böylesine ziyaretlerin arttırılmasını istiyorlar. Huzurevi yöneticilerini de gösterdikleri gayret nedeniyle kutlamak istiyoruz. Boş vakitlerini çok iyi geçiren huzurevi sakinleri bizim ilgimizden çok mutlu oldular. Kadın Kolları Komitesi olarak buna benzer etkinliklerimizin sayısını arttırmak istiyoruz" dedi.
                  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Kadın Kolları'na üye olanların isimleri şöyle: Hatice Durmuş Ekicioğlu, Serap Çakır ve Fatma Nuransoy ile birlikte Stajyer Muhasebeciler Ayfer Çiftçi, Özlem Öztürk, Derya Lafçı, Tuba Bedir, Neşe Tekin, Merve Turhan ve Çiğdem Demir ile Muhasebeci olmak üzere Staja Başlayan Gökçe Çetin, Seden Cankalp Üçgül, İnci Filiz Gök, Candan Öztürk, Neslihan Kurtbeli, Sevgi Çankaya, Naciye Şahin ve Sevinç Yıldız.
 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı