Baykara’dan Huzurevinde Kalan Büyüklere Ziyaret 

   Kırşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, Babalar Günü Kutlama Programı kapsamında huzur evimini ziyaret ederek burada bulunan yaşlıların babalar gününü kutladı.
Kırşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Huzurevinde kalan babaları unutmadı. Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Huzurevinde kalan babaları görüntülü olarak arayarak günlerini kutladı ve sohbet etti. Huzurevinde on dört gün vardiyada görev alan erkek personellere teşekkür etti. Ayrıca Kırşehir Valisi İbrahim Akın, ve eşi Hanımefendi hediyeler göndererek yaşlı babaların gönüllerini aldılar.
Kırşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Ramazan Baykara, “Karşılıksız sevgiyle evlatlarına sarılan babalarımızın hakkını ödeyemeyiz. Bizi dünyaya getiren her türlü fedakarlığa katlanan babalarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Rahmetli olan babalarımızın ve annelerimizin mekânları cennet olsun, Yüce Rabbim hepsinin günahlarını affetsin. Bütün personellerimizin itinalı davrandıklarını, analarımızı ve babalarımızı üzmeyerek onlara konforlu bir yaşam sunduklarını görüyorum, biliyorum. Allah yaşlılarımıza hizmet eden herkesten razı olsun. Bu özel günde babalarımızın ellerinden öpüyor, burada bulunan babaların yanı sıra tüm babalarımızın Babalar Günü’nü bir kez daha tebrik ediyorum.” dedi.
 
YAZARLAR