Belediye’den Türk Halk Müziği Konseri

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi kursiyerleri Türk Halk Müziği Korosu konseri 15.03.2019 tarihinde Saat:19.30 ‘da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleşecek.

Kırşehir Haberleri 14 Mart 2019 14:03
Belediye’den Türk Halk Müziği Konseri
-A +A

            Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi kursiyerleri Türk Halk Müziği Korosu konseri 15.03.2019 tarihinde Saat:19.30 ‘da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleşecek.
           Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi kursiyerleri ve Türk Halk Müziği Koro Şefi Levent Derinyol yönetiminde, TRT ve Kültür ve Turizm Bakanlığı saz sanatçılarının yer alacağı Türk Halk Müziği konser de 20 parça seslendirilecek. Konserde ayrıca, solist ve koristlerden oluşan 40 kişi sahne alacak.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi kursiyerlerimizin 8 yıldır düzenlediği bu muhteşem konsere tüm hemşerilerimiz davetlidir. Aile Yaşam Merkezimizin açıldığı günden bugüne çok sayıda kursiyer Türk Halk Müziği kursuna katıldı. Bu yılda 4 aylık yoğun bir emekle yine bizlere çok güzel bir müzik ziyafeti yaşatacaklar. Koro da yer alan herkese çok teşekkür ediyorum. Müzik hocalarımız gönüllü olarak koromuza destek oluyor, onlara da Kırşehirliler adına çok teşekkür ediyorum. Bu tarz etkinlikler Kırşehir’imiz için devam edecek.
             Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapılacak olan konserimizin büyük ilgi görmesini bekleniyoruz. Kırşehir'i kültürel alanda ileriye taşımak için kültür ve sanat organizasyonlarına önem vermeye devam ediyoruz. Şehrimizi kültür ve sanat şehri yapma yolunda her alanda düzenlik etkinlik, konser, tiyatro, sergi organizasyonlarımız devam ediyor. Kırşehirliler yine çok güzel bir müzik ziyafeti yaşayacak. Konserimize tüm Kırşehirlileri davet ediyorum” dedi
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


/Resimler/Editor/images/17%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı