BİL Koleji'nde Deprem Kumbarası Dağıtıldı

Kırşehir Afet ve Acil Durum (AFAD) İl Müdürlüğü tarafından bu yıl eğitim ve öğretime başlayan BİL Koleji öğrencilerine DASK (Doğal Afet Sigortaları Kurumu) kumbarası dağıtıldı.

Kırşehir Haberleri 13 Mart 2018 19:07
BİL Koleji'nde Deprem Kumbarası Dağıtıldı
-A +A

        Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında Kırşehir Afet ve Acil Durum İl Müdürü Metin Alpaslan, Kırşehir BİL Kolejleri'ni ziyaret etti. BİL Kolejleri Genel Müdürü Mustafa Çelik'ten okul hakkında bilgiler alan Metin Alpaslan daha sonra minik öğrencilerle bir araya geldi. Zorunlu Deprem Sigortası hakkına bilgiler veren Kırşehir Afet ve Acil Durum  İl Müdürü Metin Alpaslan öğrencilere kumbara dağıttı. İl Müdürü Alpaslan, "Harçlıklarınızdan arta kalan paralarınızı kumbaraya atarak evinizin zorunlu deprem sigortasını yaptırabilirsiniz" dedi.
         BİL Kolejleri Genel Müdürü Mustafa Çelik de, "BİL Koleji, köklü bir geçmişten aydınlık geleceği parolası ile eğitim-öğretime başladı.
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile 
eğitim ve öğretim hizmeti veriyoruz" açıklamasında bulundu.
 
 
 
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Aral%C4%B1k%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı