SICAK HABER

Borsa, Külliye'de YOİKK Toplantısı'na Katıldı

Kırşehir Ticaret Borsası, Külliye'de Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu (YOİKK) Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

Kırşehir Haberleri 29 Mart 2018 19:11
Borsa, Külliye'de YOİKK Toplantısı'na Katıldı
-A +A

         Başbakan Binali Yıldırım’ın himayelerinde Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde, yapılan tanıtım toplantısına Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ’ın yanı sıra Bakanlar, Milletvekilleri, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Oda Borsa Başkan ve yöneticileri katıldı.
         Kırşehir Ticaret Borsası yöneticilerinin de katıldığı toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Toplantıda Başbakan Binali Yıldırım ”Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Koordinasyon Kurulu 2017-2018 Reformu tanıtım programındaki konuşmasında, yatırımla ilgili alınan kararların ve tedbirlerin tanıtımının yapılacağını söyledi.Yatırım Koordinasyon Kurulu'nun 2017-2018 yıllarını kapsayan reformlarının hayırlı olmasını dileyen Yıldırım, paketin hazırlanmasında ve hayata geçirilmesinde sekretarya görevini yürüten Ekonomi Bakanlığına ve Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ'a, özel sektör temsilcilerine, TOBB'a, sivil toplum kuruluşlarına ve tüm katkısı bulunan kurumlara teşekkürlerini iletti.”
 
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Nisan%20CUMA-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı