Boztepe Belediye Başkanı Aydın meclis üyeleri ile vedalaştı

31 Mart Yerel seçimlerine kısa bir süre kala Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, belediye meclis üyeleri ile son toplantıda vedalaştı.

Kırşehir Haberleri 12 Mart 2019 19:14
Boztepe Belediye Başkanı Aydın meclis üyeleri ile vedalaştı
-A +A

         31 Mart Yerel seçimlerine kısa bir süre kala Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, belediye meclis üyeleri ile son toplantıda vedalaştı.      
         Boztepe'de hayata geçirilen projeler ve çalışmalar ile Boztepe'nin daha yeşil ve modern bir ilçe haline geldiğini ifade eden Başkan Aydın, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler ve Yerel Seçimleri öncesinde Boztepe Meclis Üyeleri ile son meclis toplantısını Boztepe Konağında düzenlenen veda yemeği ile gerçekleştirdi.
         Belediye Başkanı Ramazan Aydın, Meclis Üyelerine teşekkür ederek Meclis çalışmalarında 5 yıldır bir birlerini kırmadan üzmeden birlik ve uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, bundan sonraki hayatlarında hepsine sağlıklı sıhhatli bir ömür dileklerinde bulundu.
         Boztepe'de hayata geçirilecek birçok projesinin olduğunu ve gerçekleştirdiği ziyaretlerde Boztepe halkı ile buluşmaya devam edeceğini belirtti. Boztepe Kapalı Pazar Alanı, esnaf ziyaretleri ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, seçimin Boztepe'de huzur ve güven ortamında tamamlanacağını ifade etti. Boztepe'de gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında vatandaşları bilgilendiren Aydın, Boztepe halkının sevgi seli ile karşılanıyor. Ramazan Aydın, Çınar Haber Merkezi'ne yaptığı özel açıklamada, Boztepe'nin daha yeşil ve modern bir görünüme kavuşması noktasında bugüne kadar yaptıkları çalışmalara durmaksızın devam edeceklerini belirterek, Boztepe'nin yaşanabilir bir ilçe haline gelmesi için hayata geçirecekleri projelerden bahsetti. Atıksu Arıtma Tesisi ve Kısmi Kanalizasyon İnşaatı için İller Bankası A.Ş. Yetkilileri ve İnşaat yapım İhalesini Alan Firma Yetkililerinin ilçeye gelerek Atıksu Arıtma Tesisin yapılacağı yerin teslimini aldıklarının müjdesini veren Aydın, "On yıldır sürdürmekte olduğumuz belediye başkanlığı görevimizde Boztepemize ve Boztepe halkımıza hizmet edebilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Boztepe'de yaşamakta olan vatandaşlarımızın en güzel hizmeti alabilmesi için mücadeleler ettik. Tüyü bitmemiş yetimlerin, öksüzlerin ve gariplerin hak ve hukuklarını gözetmek için gayret gösterdik. Yatırımlarımıza yön verirken Boztepe halkımızın, esnafımızın çıkarlarını ve menfaatlerini gözettik. Boztepemize yeni hedefler koymak için bir seçim dönemine daha girdik. 2009 yılında vermiş olduğumuz destekle aldığımız bayrağı daha da ilerilere taşımak için yine kendimizle yarışacağız. İnşallah her türlü makamın üzerinde olan birlik ve beraberliğimizi bozmadan güzel bir seçim dönemi geçiririz. 31 Mart'a kadar görevimize aynı titizlikle, aynı azimle ve aynı özveri ile devam edeceğimizi belirterek teşekkürlerimizi sunuyorum" dedi. 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Mart%20Gazetemiz-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı