SICAK HABER

Boztepe Doğalgaza Kavuşuyor

IRGAZ Dağıtım Şirketi Sorumlu Personelleri ile birlikte yapımına başlanacak olan Boztepe Doğal Gaz boru hattı için bağlantı noktasının yapılacağı Arsa üzerinde incelemelerde bulunuldu.

Kırşehir Haberleri 24 Ekim 2018 19:08
Boztepe Doğalgaza Kavuşuyor
-A +A

         Boztepe ilçe halkının biran önce doğalgaz kullanımına geçmesi noktasında çalışmalar hız kazandı. Bilindiği gibi Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından Boztepe'ye yapılması planlanan Doğalgaz Projesi'nin 2018–2019 yılı yatırım programına alındığını açıklamış bu açıklama ilçede heyecan ve sevinçle karşılanmıştı.
            Başkan Ramazan Aydın, bu kapsamda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu görüşmelerinde emeği geçenlere teşekkür etti. Başkan Aydın, "Boztepe'ye doğalgazın gelecek olması gelişmesini ve büyümesini hızlandıracaktır. Bizleri yalnız bırakmayan ve yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkür ederiz. Doğalgaz projesi İlçemize hayırlı olması temennisinde bulunuyorum" dedi. Belediye Başkanı Ramazan Aydın, 2018-2019 yatırım programına alınan Boztepe Doğalgaz Projesi için ilçeye gelen KIRGAZ Dağıtım Şirketi Sorumlu Personelleri ile birlikte yapımına başlanacak olan Boztepe Doğal Gaz boru hattı için bağlantı noktasının yapılacağı Arsa üzerinde incelemelerde bulundu. Sivri yolu üzerindeki bu arsa için KIRGAZ yetkilileri de bağlantı noktası inşaatının biran önce başlatılıp bitirilmesi için BOTAŞ ile gerekli çalışmaların başlanacağını belirtti.


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/26%20Nisan%20Cuma-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı