Broşür Dağıtan CHP Kadın Kolları Başkanı'na Saldırı!

Kırşehir’de seçim çalışmaları sırasında broşür dağıtan CHP Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Necla Yenidünya saldırıya uğradı.

Kırşehir Haberleri 5 Haziran 2018 20:11
Broşür Dağıtan CHP Kadın Kolları Başkanı'na Saldırı!
-A +A

                  Kırşehir’de seçim çalışmaları sırasında broşür dağıtan CHP Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Necla Yenidünya saldırıya uğradı.
                  Edinilen bilgiye göre, seçim çalışmaları sırasında partili kadınlarla birlikte broşür dağıtan CHP Kırşehir Kadın Koll arı Başkanı Necla Yenidünya, Gölhisar Mahallesi’nde iddiaya göre “PKK yandaşları burada gezemezsiniz” diyen bir kişinin saldırısına uğradı. Partililer polisi ararken, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden Necla Yenidünya darp raporu aldı. Daha sonra polis merkezine giden Yenidünya, şikayetçi olurken polis, saldırıda bulunduğu ileri sürülen E.E.’yi ifadesi alınmak üzere emniyete götürdü.
'PKK YANDAŞLARI BURADA GEZEMEZSİNİZ'
                    Yaşadıklarını anlatan CHP Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Necla Yenidünya, "Gölhisar Mahallesi’nde broşür dağıtırken karşıdan gelen bir kadınla karşılaştık. Karşılaştığımız kadın, ’Hep seçimden seçime geliyorsunuz’ dedi. Bizler de sorumluluklarımız olduğunu anlattık. Kadın, bizden broşürü alarak yürüdü. Balkondan bir adam ’PKK yandaşları burada gezemezsiniz’ diye bağırarak bize doğru geldi. Arkam dönükken arkamdan gelerek sırtıma vurdu. Vurmasıyla birlikte ben yere düştüm. Yanımızda olan arkadaşlarımız müdahalede bulundu. Polisi aradık. Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giderek darp raporu aldım. Saldırganın siyasi düşüncesine değil, saldırıya odaklandım" dedi.
 


Kaynak : İHA

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/15%20%C5%9Eubat%20%C3%87%C4%B1nar-1(1).jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı