Bütün Mahallelere Eşit Hizmet!

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci şehrin dört noktasında süren çalışmaları yerinde inceleyerek teknik ekipten çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Kırşehir Haberleri 21 Temmuz 2018 19:15
Bütün Mahallelere Eşit Hizmet!
-A +A

         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci şehrin dört noktasında süren çalışmaları yerinde inceleyerek teknik ekipten çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
         Başkan Bahçeci teknik ekip  ile birlikte şehrin değişik noktalarında devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceleyerek, ilgili müdürlerden bilgi aldı.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yaptığı açıklamada, KALE eteği ve uzun çarşı düzenlememiz ufak tefek eksikler dışında tamamlandı, son hazırlıkları ekibimizle kontrol ettik, bu arada esnaflarımızın da görüşlerini aldık. Çarşı Camii önünde yapımı devam eden tuvalet ve abdesthane çalışmasını inceledik, yürüyen merdiveni, asansörü, sıcak suyu ve temizliğiyle önemli bir hizmet verecek, Ağustos ayı içerisinde hizmete girecek" dedi.
"Denizbank ve yanındaki çirkin binanın dış cephe düzenlemesi tamamlandı" diyen Başkan Bahçeci, "Bu çalışmalarla şehrimizin görünümünü kirleten binalar güzellik katmaya başlıyor. Anıtlar Kurulunun onayıyla birlikte Türkiye’nin tek Astronomi Park projesine Bismillah deyip başladık, Müslüman bilim adamlarının icat ettiği 18 aletin birebir aynısının sergileneceği alan Cacabey Gökbilimleri Medresesinin yanına çok yakışacak. İçme suyu, kanalizasyon, doğal gaz gibi tüm altyapısını bitirdiğimiz, tüm ara sokaklarını beton parke yaptığımız Meytaş Evlerinin son olarak ta ana yolunu sıcak asfalt yapıp tüm eksiklerini tamamlamış olduk.
Her mahalleye eşit hizmet vermeye çalıştıklarını söyleyen Başkan Bahçeci, alt yapısı biten mahallelerimize sıcak asfalt döküyoruz yada kilit parke döşüyoruz. Planladığımız gibi ekiplerimiz her noktada çalışmalarını sürdürüyorlar. Her mahalleye eşit hizmet dedik, ona göre çalışıyoruz. Bu yaz sezonunda alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan ana yollar başta olmak üzere ihtiyaç duyulan yerlere sıcak asfalt dökmeyi hedefliyoruz" dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Mart%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı