Büyük buluşma Kırşehir'de gerçekleşecek!

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Şehit ve Gazi Dernekleri başkanlarını Kırşehir’de ağırlayacak.

Kırşehir Haberleri 11 Ekim 2018 19:10
Büyük buluşma Kırşehir'de gerçekleşecek!
-A +A

                 Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Şehit ve Gazi Dernekleri başkanlarını Kırşehir’de ağırlayacak. Kırşehir’de Cuma Namazı sonrası başlayacak programda Şehit ve Gazi dernekleri başkanları; Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci ile görüştükten sonra yapılan Kırşehir buluşması ile ilgili ortak basın toplantısı düzenleyecek. 
               Vali İbrahim Akın’ın ziyareti yanı sıra Şehit ve Gazi dernekleri başkanları Kırşehir Garnizon Komutanlığı ve il Emniyet Müdürlüğünü de ziyaret ederek istişarede bulunacak. 
               Kırşehir’de tarihi ve kültürel alanların da ziyaretlerinin yapılacağı buluşma hakkında bilgi veren Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, “5. İstişare toplantımızı birlik ve beraberliğimiz açısından Kırşehir’de yapma kararı aldık. Şehit ve Gazi dernek başkanları, toplantı sürecinde yaşadıkları sorunları ve önerilerini bizlerle paylaşacak. Alınan öneriler ve sorunların çözümleri ilgili birimlere iletilecek. Kırşehir’de yapılan buluşmayı derneklerimizin geleceği açısından önemsiyoruz. Hükümetimizin verdiği destekler ve sahiplenme duygusu ile birliktelik olgusundan hareketle genel ve yerel sorunların çözüm önerilerini almayı planlıyoruz” dedi. 

Kaynak : İHA

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Temmuz%20Sal%C4%B1%20-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı