Cevdet Vural’a hemşehrilerinden ziyaret

Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı yönetim kurulu üyeleri, hemşehrileri Cevdet Vural’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Kırşehir Haberleri 3 Kasım 2018 19:10
Cevdet Vural’a hemşehrilerinden ziyaret
-A +A

              Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı yönetim kurulu üyeleri, hemşehrileri Cevdet Vural’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.
              Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı yönetim kurulu üyelerini makamında kabul Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Cevdet Vural, “Ankara’nın önemli nüfusunu Kırşehirliler oluşturuyor. Kırşehirlilerin birlik ve beraberlik içerisinde olması beni de çok mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı yönetim kurulu üyeleri Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü olarak atanan Kırşehirli Cevdet Vural’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.
ZİYARETE YOĞUN KATILIM
              Düzenlenen ziyarete Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, Kırşehirliler Vakfı Başkan Vekili ve Genel Sekreteri Ali Çetin, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Hüseyin Ata, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Canavar, Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı üyelerinden Ekrem Toklucu, Ramazan Erdoğdu, Nuri Cantürk, Yakup Köysüren, Osman Kurt ve Ahmet Demirtaş katıldı.
HEMŞEHRİLERİMİZİN BÜROKRASİDE YER ALMASI MUTLU EDİYOR
              Gerçekleşen ziyarette konuşma yapan Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, “Kırşehirli hemşehrilerimizin bürokraside yer alması bizi çok mutlu ediyor. Ferdi başarıları grup başarılarına çevirmek çok önemli. Gönül birliği ve hemşehricilik anlayışı bizler için büyük önem taşıyor. Biz Kırşehirli Dernekler Federasyonu olarak her zaman sizin yanınızdayız. Federasyonumuzun ve vakfımızın düzenlemiş olduğu etkinliklerde sizi de aramızda görmek bizi mutlu eder. Rabbim girmiş olduğunuz bu yolda yardımcınız olsun” ifadelerini kullandı. Kırşehirliler Vakfı Başkan Vekili ve Genel Sekreteri Ali Çetin’de Vakıf Başkanı Oğuz Altın’ın selamını ileterek, Vakıf Yönetim kurulu adına Cevdet Vural’a başarılar diledi.
BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR
                Makamında gerçekleşen ziyarette teşekkür konuşması yapan Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Cevdet Vural, “Öncelikle siz hemşerilerimin ziyaretime gelmiş olması beni oldukça mutlu etti. Kırşehir arada kalmış ve sıkışmış bir il. Ama bugün baktığımızda arada kalmış o ilden üst düzey bürokratlar görev yapmakta bu bizim için oldukça gurur verici. Ankara’nın önemli nüfusunu Kırşehirliler oluşturuyor. Kırşehirlilerin birlik ve beraberlik içerisinde olması beni de çok mutlu ediyor. Kırşehirli Dernekler Federasyonu’nun ve Kırşehirliler Vakfı’nın her zaman yanındayım. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel çalışmalarda yer almak beni mutlu eder” ifadelerini kullandı. 
AHİLİK KÜLTÜRÜ’NÜ MAKAMINDA TEMSİL EDİYOR
                Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Politikaları Daire Başkanı Kırşehirli Dr. Recep Altın’ı da makamında ziyaret eden Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı yönetim kurulu üyeleri Altın’a çalışmalarında başarılar dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdiler. 
 
 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Gözün Aydın Kırşehir!

Gözün Aydın Kırşehir!

17:00 27 Kasım 2019
10 Parmağında 10 Marifet!

10 Parmağında 10 Marifet!

14:36 2 Aralık 2019
"Çine" zulayı patlattı!

"Çine" zulayı patlattı!

14:09 21 Kasım 2019
Her yanın hüzün SEYFE!

Her yanın hüzün SEYFE!

12:01 17 Kasım 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/07%20ARALIK%20CUMARTES%C4%B0%20-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı