CHP'de Zengin ve Dr. İlhan sesleri

Kırşehir'den milletvekili aday adayları belli olmaya başlarken, Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) milletvekili aday adayları ortaya çıkmaya başladı.

Kırşehir Haberleri 30 Nisan 2018 12:36
CHP'de Zengin ve Dr. İlhan sesleri
-A +A

                Kırşehir'den milletvekili aday adayları belli olmaya başlarken, Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) milletvekili aday adayları ortaya çıkmaya başladı. CHP'den Yrd. Doç. Dr. Metih İlhan ve Avukat Çağdaş Gökalp, geçen hafta içerisinde aday adaylıklarını açıklarken, CHP'liler, "Kırşehir'de yıllardır başkanlık görevini sürdüren Yılmaz Zengin ile birlikte Yrd. Doç. Dr. Metin İlhan'ın ilk iki sırada yer almasının doğru bir tercih olduğuna inanıyoruz" dediler.
               24 Haziran'da yapılacak olan Erken Milletvekili Seçimleri için partilerde aday adayları netleşmeye başlarken, Cumhuriyet Halk Partisi'nde Yrd. Doç. Dr. Metih İlhan ve Avukat Çağdaş Gökalp, düzenledikleri basın toplantısıyla aday adaylıklarını açıkladılar. CHP'liler iki isme CHP Kırşehir İl Başkanı Yılmaz Zengin'in de dahil edilmesi gerektiğini ifade ettiler, "13 yıldır başkanlık görevini sürdüren Yılmaz Zengin'in ilk iki sırada aday gösterilmesi gerektiğine inanıyoruz. Genel Merkez'in de bu düşüncede olması gerekir. 24 Haziran seçimlerinde Yılmaz Zengin ile girdiğimiz takdirde daha fazla oy alacağımızı düşünüyoruz. CHP Genel Merkezi'nin sıralama yaparken bunu göz önünde bulundurmalı" dediler.
 
 

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı