Çiçekdağı Köy Yolları Yapım Çalışmaları Tamamlandı

İl Özel idaresi 2019 yılı çalışma programında yer alan Çiçekdağı-Yeni Kızılcaali-Tepecik köyleri; Yeni Kızılcaali-Acıköy-Boğazevci arası yol çalışmaları tamamlandı.

Kırşehir Haberleri 19 Aralık 2019 15:18
Çiçekdağı Köy Yolları Yapım Çalışmaları Tamamlandı
-A +A

            İl Özel idaresi 2019 yılı çalışma programında yer alan Çiçekdağı-Yeni Kızılcaali-Tepecik köyleri; Yeni Kızılcaali-Acıköy-Boğazevci arası yol çalışmaları tamamlandı. İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım hizmetleri müdürlüğü 2019 yılı asfalt ve yol yapım çalışmaları kapsamında Çiçekdağı-Yeni Kızılcaali-Tepecik köyleri 5,2 km sıcak asfalt çalışması ile,Yeni Kızılcaali-Acıköy-Boğazevci köyleri arası 11 km sathi kaplama asfalt yol çalışması ve Çiçekdağı il sınırı Konurkale yol bağlantısı çalışması tamamlandı.
“YOL HAYATTIR, YOL MEDENİYETTİR “KÖY YOLLARIMIZIN ULAŞIMI ÇOK DAHA KOLAY HALE GELİYOR
            İl özel İdaresi olarak bu kapsamda planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Özel İdaresi Genel Sekteri Kurtuluş Yılmaz; "Amacımız köylerde yaşayan vatandaşlarımızın araç sürüş konforunu artırmak ve daha güvenilir yol yapımları gerçekleştirmek, Köy yollarımızın ulaşımını çok daha kolay hale getirmektir. Yol hayattır, yol medeniyettir. Bu kapsamda Özel idare ekiplerimizin çok yoğun çalışması sonucu Çiçekdağı ilçe köylerimizde yol yapım çalışmalarımıza tamamlamış bulunmaktayız, diğer ilçe ve köylerimizdeki yol yapım çalışmalarımızda planlı ve programımız dahilinde devam ediyor, yeni yapılan köy yollarımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
            Yol yapım çalışmaları devam eden köy muhtarları ve köy sakinleri yapılan yeni yollarından dolayı AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ’ye, Kırşehir Valisi İbrahim Akın’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz’a ve tüm Özel İdare ekiplere yol yapımda gösterdikleri büyük gayret ve özverileri için teşekkür etti.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

KADİR YILDIRIM

20:26 19 Aralık 2019

Oralar yapılıyor da Boztepe'yle Yeni doğanlı köyü tarafını niye yapılmıyor acaba.
1000
Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/17%20Ocak%20Cuma-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı