SICAK HABER

Çınar Kırşehir, 2 Yaşına Giriyor

2 Kasım 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan Çınar Kırşehir, ilk günden itibaren Kırşehir Basını içerisinde zirvedeki yerini aldı.

Kırşehir Haberleri 31 Ekim 2016 17:36
Çınar Kırşehir,  2 Yaşına Giriyor
-A +A

     2 Kasım 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan gazeteniz Çınar Kırşehir, yarın 1 yaşını geride bırakarak 2 yaşına girecek.
    Çıktığı ilk günden itibaren Kırşehir’in en çok okunan ve beğenilen gazetesi olan Çınar Kırşehir, renkli baskısı, içeriği, yazar kadrosu ve tarafsızlığı ile Kırşehir Basını içerisinde zirvede yer buldu. 2 Kasım’da 1 yılını geride bırakacak olan Çınar Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman,“Çınar Kırşehir olarak, yarın bir yılı geride bırakacağız. Çınar Kırşehir; bir yıl önce doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışı ile yayın hayatına başladı. İlk günden itibaren daima ve sadece gerçeklerin yer aldığı bir habercilik politikası izledi. Bunun da meyvelerini her zaman aldı. Her sayımızda daha da güçlenen bir okuyucu kitlesine sahip oldu. Kırşehir basınında benimsediğimiz misyonumuz gereği halkımızı tamamen gerçek olanlarla buluşturmayı hedefledik ve gördük ki çok önemli bir çığır açmışız. Aynı anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Halkın gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olmaya devam edecek Çınar Kırşehir, okurlarının ilgi ve desteğiyle nice yıllara ulaşacak. Bize her konuda destek veren siz okurlarımıza minnettarız” dedi.
 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/16%20Kas%C4%B1m%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı