SICAK HABER

Çınar Kırşehir, 2 Yaşında

Çınar Kırşehir, yayın hayatına atıldığı ilk günden itibaren Kırşehir Basını içerisinde hep zirvede oldu

Kırşehir Haberleri 2 Kasım 2016 09:52
Çınar Kırşehir, 2 Yaşında
-A +A

             Kırşehir’de okurunun doğru ve güvenilir kaynaktan haber almasını sağlamak üzere2 Kasım 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan gazeteniz Çınar Kırşehir, bugün 2 yaşına girdi.
Yazılı basının meslek ilkeleriyle uyumlu habercilik anlayışıyla geçen yıl yayına başlayan Çınar Kırşehir, çıktığı ilk günden itibaren Kırşehir’in en çok okunan ve beğenilen gazetesi oldu ve zirvedeki yerini aldı. Renkli baskısı, içeriği, yazar kadrosu, tarafsızlığı, dağıtımı, mizanpajı ve sosyal medyadaki yeri ile Kırşehir Basını içerisinde ilk günden itibaren kendini zirvede buldu. Siz okurlarının beğenisiyle zirveye çıkan Çınar Kırşehir, bugün 306’ıncı sayısıyla sizlerin karşısına çıktı.
            Yerel basındaki mücadelenin uzun soluklu bir koşu olduğunu bilen Çınar Kırşehir, bugün 2 yaşına girerdi.İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman, Yayın Danışmanı Avşar Cihan, Yazı İşleri Müdürü Seda Kızıltepe Baysal, tasarımcı Ceylan İşler ve Filiz Aykanat ile muhabirler ve yazarların katkısıyla, Kırşehir’in en iyisi oldu ve olmaya da devam edecek.
            Doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışı ile yayın hayatına başlayan ve bir yılı geride bırakan Çınar Kırşehir, halkın gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olmaya devam edecek.
Çınar Kırşehir, okurlarının ilgi ve desteğiyle nice yıllara ulaşacak. Bize her konuda destek veren siz okurlarımıza minnettarız.

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/21%20Kas%C4%B1m%20Per%C5%9Fembe-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı