Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırşehir teşkilatı ile buluşacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim sonuçlarını değerlendirme toplantılarını AK Parti teşkilatlarıyla devam edecek.

Kırşehir Haberleri 22 Temmuz 2019 14:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırşehir teşkilatı ile buluşacak!
-A +A

             Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim sonuçlarını değerlendirme toplantılarını AK Parti teşkilatlarıyla devam edecek. Cuma günü Genişletilmiş İl Başkanları toplantısının 130’uncusunu yapacak.
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi, AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer ve AK Parti Kırşehir Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Akkuş'un da katılacağı toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın teşekkür turuna çıkacağı öğrenildi. 
Milletvekilleriyle seçim sonuçlarına ve bundan sonra izlenecek stratejiye ilişkin istişare toplantılarını gerçekleştiren Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cuma günü de partisinin il başkanlarıyla buluşacak.
AK Parti’de 31 Mart seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirme sürecini, tüm parti yönetim organlarıyla gerçekleştiren Başkan Erdoğan, önce Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyeleriyle değerlendirme yapmış, 23 Haziran İstanbul yenileme seçimlerinin hemen ardından da MYK’yı toplayarak, sonuçları masaya yatırmıştı.
Kurmaylarının da seçim sonuçları ve partinin bundan sonra izlemesi gereken stratejisine ilişkin görüş ve önerilerini alan Başkan Erdoğan, daha sonra da milletvekilleriyle gruplar halinde görüşerek istişarelerde bulundu. 
130. KEZ TOPLANACAK
             Milletvekilleriyle 4 grup halinde görüşen Başkan Erdoğan, vekillerin görüş ve değerlendirmelerini tek tek not ederken, sonrasında da Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’nu (MKYK) toplayarak, seçim değerlendirme sürecinde partinin tüm yönetim organlarının görüşlerine başvurmuş oldu.
Değerlendirmelerden sonra seçimlerde AK Parti’ye en büyük desteği veren il ve ilçelere ''teşekkür turu''na çıkacağını da ifade eden Başkan Erdoğan, il ziyaretlerine başlamadan önce teşkilatla da buluşacak.
Başkan Erdoğan’ın, 26 Temmuz Cuma günü Partisinin Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına başkanlık etmesi planlanıyor. 130’uncusu gerçekleştirilecek olan genişletilmiş il başkanları toplantısına, Kırşehir ile birlikte 81 il başkanının yanı sıra il belediye başkanları da davet ediliyor.
           Böylelikle Erdoğan, seçim sonrasında partisinin il yönetimlerine varıncaya kadar tüm yönetim organlarıyla ve tüm kademeleriyle bir araya gelmiş olacak. Çınar Kırşehir Haber Merkezi'nin AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı'ndan edindiği bilgilere göre Kırşehir teşkilatının 26 Haziran Cuma günü gerçekleştirilecek olan toplantıya katılacağı öğrenildi. 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Ekim%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı