Destek Gecesi 18 Kasım’da yapılacak!

Avrupa’da yaşayan gurbetçi hemşehrimizden Ahi Lokatıon sahibi Yusuf Şen ve arkadaşları tarafından organize edilen “Kırşehir Belediyespor’a Destek Gecesi” 18 Kasım’da Almanya’da gerçekleştirilecek.

Kırşehir Haberleri 15 Kasım 2018 19:12
Destek Gecesi 18 Kasım’da yapılacak!
-A +A

                Avrupa’da yaşayan gurbetçi hemşehrimizden Ahi Lokatıon sahibi Yusuf Şen ve arkadaşları tarafından organize edilen “Kırşehir Belediyespor’a Destek Gecesi” 18 Kasım’da Almanya’da gerçekleştirilecek.
Türkiye 3. Lig, 2. Grup’ta zirve mücadelesi veren Kırşehir Belediyespor’a maddi destek arayışı devam ederken, Avrupa’daki Kırşehirli hemşehrilerimiz de yeşil-beyazlı ekibimize maddi katkı sağlamak amacıyla bir destek gecesi düzenledi.
                 Ahi Lokatıon sahibi Yusuf şen ve arkadaşları tarafından organize edilen Destek gecesine Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin başta olmak üzere Kırşehir’deki sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de katılması bekleniyor.
                 Avrupa’daki Kırşehirli işadamlarının desteği ile düzenlenecek “Kırşehir Belediyespor Destek Gecesi” 18 Kasım 2018 Pazar günü Ratingen’deki KaıserswerterStr 81’de gerçekleştirilecek.
Gecede İsmail Altunsaray, Lara, Uğur Ertürk, Havva Öğüt ve Kırşehir Ustalar Topluluğu sahne alacak. Gecede elde edilecek gelir Kırşehir Belediyespor’a verilecek.
                 Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, Avrupa’daki Kırşehirli hemşehrilerinin böyle bir gece organize etmelerinin son derece önemli bir davranış olduğunu belirterek, “BAL’den şampiyon olarak 3. Lig’e çıkan Kırşehir Belediyesporumuz bu ligde de şampiyonluk mücadelesi veriyor. Bizler 3. Lig’de Kırşehirimizi en iyi şekilde temsil etmek için yoğun bir çaba harcıyoruz. Ancak maddi imkansızlık yaşadığımız da biliniyor. Kırşehir başta olmak üzere diğer illerde yaşayan, hatta Avrupa’da yaşayan hemşehrilerimizin de katkı ve desteklerini bekliyoruz. Avrupa’daki kadirşinas, Kırşehir sevdalısı hemşehrilerimizden Ahi Lokatıon sahibi Yusuf Şen ve arkadaşları Kırşehir Belediyesporumuza katkı sunmak amacıyla düzenledikleri geceye Allah nasip ederse bizler de katılacağız. Onlara bu örnek davranışlarından ve girişimlerinden dolayı teşekkür ediyor. Bu vesile ile bütün Kırşehirli hemşehrilerimi takımımıza güçleri oranında maddi ve manevi desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20HAZ%C4%B0RAN%20PAZARTES%C4%B0-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı