Doç. Dr. Aydın’dan Şentürk'e Ziyaret

Uluslararası Akademik Editörlüğe yükselen Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Abdullah Aydın, Kırşehir Valisi Necati Şentürk’ü ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 14 Mart 2018 19:08
Doç. Dr. Aydın’dan Şentürk'e Ziyaret
-A +A

           Daha önce iki kez hakemlikte mükemmellik ödülü verilen Doç. Dr. Abdullah Aydın, bu sefer de Asya Sanat ve Sosyal Bilimler Araştırmaları Dergisi tarafından akademik editörlüğe layık görüldü.
           Dergiye gönderdiği bilimsel araştırmaları tetkik ederek nihai karar verme konumuna yükselmeyi başaran Doç. Dr. Abdullah Aydın’ı kabulünde konuşan Vali Necati Şentürk, Ahi Evran Üniversitesi öğretim görevlilerinin elde ettiği uluslararası başarıların kendilerini son derece memnun bıraktığını söyledi.
           Adını Ahi Evan-ı Veli’den alan üniversitede buna benzer daha çok başarılara imza atılacağına inandığını belirten Vali Şentürk, “Üniversitemizin adının duyurulması ve uluslararası alanda tanıtımına katkı sağladığı için Doç. Dr. Abdullah Aydın’a teşekkür ediyor, başarısından dolayı kendisini tebrik ediyorum” dedi.
           Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Refik Balay’ın da yer aldığı ve kendi yazdığı kitabı Vali Şentürk'e hediye ettiği ziyaret, yapılan sohbet ile sona erdi.


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Aral%C4%B1k%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı