Doğa Yürüyüşçüleri Ilgaz'da Yürüdü

Kısa adı Kirdost Trekking olan Kırşehir Doğa Sporları ve Trekking Kulübü Üyeleri, hafta sonunu Ilgaz Dağları'ndaki yürüyüş ile geçirdiler.

Kırşehir Haberleri 6 Mart 2018 19:07
Doğa Yürüyüşçüleri Ilgaz'da Yürüdü
-A +A

         Kısa adı Kirdost Trekking olan Kırşehir Doğa Sporları ve Trekking Kulübü Üyeleri, hafta sonunu Ilgaz Dağları'ndaki yürüyüş ile geçirdiler. Sosyal medya üzerinden örgütlenen Kirdost Trekking Grup Sorumlusu Hikmet Gözübüyük, Ilgaz Milli Park'ta gerçekleşen etkinliğin çok güç şartlarda ve kar yağışı altında gerçekleştirildiğini açıkladı.
         Kirdost Trekking Grup Sorumlusu Hikmet Gözübüyük, Geleneksel Ilgaz Etkinliği'nin 3-4 Mart günlerinde gerçekleştirildiğini açıkladı. Gözübüyük yaptığı açıklamada, "Yoğun kar tipisi ile başlayan etkinliğimizde yaklaşık üç saatlik bir yürüyüş gerçekleştirdik. Kurşunlu Termal'de kaplıca keyfi ve güzel bir eğlencenin ardından Pazar günü Kızılcahamam ve Ankara Ulucanlar Cezaevi Müzesi ve anlara serbest zaman gerçekleştirdik. Çok güzel bir etkinlik gerçekleştirmemize katkı sağlayan tüm katılımcı arkadaşlarıma gösterdikleri grup uyumundan dolayı çok teşekkürler ediyorum. Yürüyüşümüze katılanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu da grubumuzun ciddiyetini ve önemini ortaya koymaktadır" dedi.
 

Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/12%20ARALIK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı