Dr. Metin İlhan'dan Çınar'a Ziyaret!

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Yrd. Doç. Dr. Metin İlhan, hedeflerinin Kırşehir'de 2-0 yapmak olduğunu açıkladı

Kırşehir Haberleri 29 Mayıs 2018 20:08
Dr. Metin İlhan'dan Çınar'a Ziyaret!
-A +A

         Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırşehir Milletvekili Adayı Yrd. Doç. Dr. Metin İlhan, dün Çınar Kırşehir Gazetesi'ni ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Ziyarette, CHP Kırşehir İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, Kırşehir CHP Merkez İlçe Başkanı Selçuk Korkmaz ve Kırşehir CHP Merkez İlçe Sekreteri Mesut Karakurt hazır bulundu.
         Çınar Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman ve gazete çalışanları tarafından karşılanan CHP Milletvekili Adayı Metin İlhan, 24 Haziran seçimlerine çok iyi hazırlandıklarını belirterek, “Kırşehir'de bu seçimde çok iddialıyız.  Seçimde birinci parti olarak çıkacağımıza inanıyorum. CHP olarak 24 Haziran'daki hedefimiz iki vekilliğin ikisini de kazanmaktır. Kırşehirliler, bu seçimde 16 yıllık AK Parti iktidarına son vererek CHP iktidarına kucak açacaktır. Oldukça iddialıyız. Önümüzdeki günlerde geniş katılımlı bir toplantı  yaparak yapacağım projelerimi anlatacağım “dedi.
         Kırşehir'de istihdama yönelik hiçbir hizmet yapılmadığını ve mevcut tek yatırım olan Şeker Fabrikası'nın da elden çıkarıldığını ifade eden Yrd. Doç. Dr. Metin İlhan, "İktidara geldiğimizde Şeker Fabrikası'nı alarak Kırşehirlilere teslim edeceğiz. Uzun yıllar Mucur'da doktor olarak çalıştım. Daha sonra Kırşehir'deki Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yaptım. Bu yaşıma kadar hep Kırşehirlilerle iç içe oldum. Kırşehir'in sorunlarını çok iyi biliyorum. Bunları çözebilecek gücü kendimde bulabiliyorum. Türkiye'yi sosyal demokrat bir yapıya kavuşturmak için sayılı günler kaldı. Kırşehirliler, 24 Haziran'da sandık başına giderek halk iktidarından yana oy kullanacaktır. İktidara gitmek için tüm Kırşehirlilerin üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getireceklerine inanıyorum" diye konuştu.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20%C5%9Eubat%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı