Eğitim Bir Sen Genişletilmiş Divan Toplantısı'nı Yaptı!

Kırşehir Eğitim Bir-Sen Genişletilmiş İl Divan Kurulu toplantısı Ağalar Konağında gerçekleşti.

Kırşehir Haberleri 24 Aralık 2018 19:14
Eğitim Bir Sen Genişletilmiş Divan Toplantısı'nı Yaptı!
-A +A

         Kırşehir Eğitim Bir-Sen Genişletilmiş İl Divan Kurulu toplantısı Ağalar Konağında gerçekleşti. Yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıya Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Sendika Başkan Mehmet Yavuz ve Eğitim Bir Sen Üyeleri katıldı.
         Toplantıda kısa bir konuşma yapan Sendika başkanı Mehmet Yavuz, " Zor bir süreçten geçerek birçok arkadaşımızla gece gündüz çalışarak şube başkanlığına ulaştık. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan aileme, arkadaşlarıma bizim için duasını esirgemeyen gönül daşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bütün eğitimcileri layıkıyla temsil eden, birlik ve beraberlik içinde çalışan bir sendika olacağız. Bizleri kırmayıp davetimize icap eden Sayın Milletvekilimiz Mustafa Kendirli'ye, Belediye başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci'ye ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.
         Sendika Başkanı Mehmet Yavuz'un konuşmasının ardından söz alan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Eğitim Birsen Sendikası'nın geniş bir kitleye sahip olduğunu vurgulayarak bu davetinden dolayı teşekkür etti. Başkan Bahçeci, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere değinerek şunları söyledi, " Kırşehir'e hep yenilikleri yaşattık. Başkalarının hayal edemeyeceği projeleri yaptık. Proje üretmek, vizyonunu ortaya koymak ve insanların alışkanlarını değiştirmek için mücadele etmek gerekiyor. Korkmadan ve makam peşinde koşmadan doğru olanı yapma arzusu içerisinde olduk.
         Stratejimizi coğrafi bakımdan büyümeye müsait yapısı olan şehrimizin modern bir anlayışla dizayn edilmesi, büyümesinin bilinçli bir şekilde gerçekleştirilmesi yönünde geliştiriyoruz.
         Kırşehir'in geleceğe daha güvenle bakmasını sağlayacak belediyecilik anlayışını benimseyerek çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. Şehrimizi Türkiye'nin dikkatini çekecek bir parıltıya dönüştürmek için azim ve kararlılıkla çalışıyoruz.
         Görevde 10 yılımızı doldurmak üzereyiz. Kırşehir halkına vaat ettiğimiz vizyon projelerin tamamını bitirdik. Bu projelerimizin biri yükselirken diğerinin temellerini attık. Bir başkasının hazırlıklarını ivedilikle başlattık. Seçim döneminde vaat ettiğimiz vizyon projeleri hayata geçirirken bununla birlikte vaatlerimiz arasında bulunmayan, yapılmasını zamanın görevi saydığımız projelerin hayata geçmesi için de çalıştık"dedi.
         Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ise 3. kez Kırşehir'de Belediye'ye aday gösterilen Yaşar Bahçeci'nin halkın gönlünde yer edinmiş olduğunu belirtti.
Milletvekili Kendirli  yaptığı açıklamada, "Belediye Başkanı Bahçeci, 10 yıldır hizmetleri ve başarılarıyla Kırşehir halkının gönlünde müstesna bir yer edinmiş, 3. kez Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri ile aday gösterilmiştir. İnanıyorum ki; bundan sonraki süreçte de tecrübesi ve becerisini Kırşehir'e hakkettiği güzellikleri daha fazla sağlayacak hizmetlere yansıtacaktır. Kırşehir milletvekili ve bu toprakların bir evladı olarak böylesine başarılı ve tüm Türkiye'ye örnek olmuş bir Belediye Başkanına sahip olduğumuz için şanslıyız. Kırşehir'in gelişmesinden ve belediyenin çalışmalarından vatandaşlarımız çok memnunlar ve büyük mutluluk duyuyorlar.
         Göreve geldiği günden günümüze kadar uzanan süreçte İlimizin karşılaştığı güçlüklerin üstesinden başarıyla gelen bir siyasi bilgi ve yeteneği olan değişim, kalite ve fark oluşturan yönetim anlayışı ile 10 yılda Kırşehir'in çehresi değişti. Her daim vatandaşın yanında ve en ufak sorunu bile çözebilmek için bütün imkanlarını kullanan Başkan, sadece rutin belediye hizmetleri de yapmıyor. Kırşehir de çok sayıda sosyal ve kültürel projelerde yaptı yapmaya da devam ediyor" şeklinde konuştu.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


/Resimler/Editor/images/17%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı