Eğitime Hayırsever Desteği

Hayırseverlerimiz sağladıkları bu katkılarla hem geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesine katkı sağlarken hem de isimlerini ölümsüzleştiriyorlar.

Kırşehir Haberleri 26 Kasım 2014 13:58
Eğitime Hayırsever Desteği
-A +A

     Hayırsever hemşerimiz Bekir Temiz eğitim hizmetlerinde kullanılmak üzere İl Özel İdaresine 275 bin TL bağışta bulundu.
Bağış nedeniyle Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen İmza Töreninde konuşan Vali Necati Şentürk, Kırşehir’in eğitim alanında çok iyi bir konumda olduğunu ve bu başarıda hayırseverlerinde önemli katkılarının bulunduğunu söyledi.
Eğitim hizmetlerinin hayırsever katkılarıyla daha anlamlı hale geldiğini belirten Vali Necati Şentürk; “İmzalanacak bu protokol ile hayırsever hemşerimiz Bekir Temiz beyefendi eğitim hizmetlerinde kullanılmak üzere İl Özel İdaremize 275 bin TL bağışta bulunuyorlar. Hayırseverlerimiz sağladıkları bu katkılarla hem geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesine katkı sağlarken hem de isimlerini ölümsüzleştiriyorlar. Hayırseverimizin yaptığı bu katkı nedeniyle biz de Mucur ilçemizdeki Askerlik Şubesi eski binasında açılacak olan Anaokuluna “Mutlu – Temiz Anaokulu” ismini vereceğiz.
Hayırseverimize ve eşlerine yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum,” dedi.
Mucur Kaymakamı Arif Yalçın ve İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı’nın da hazır bulunduğu imza töreni, hazırlanan protokolün Vali Necati Şentürk ve hayırsever Bekir Temiz tarafından imzalanması ile sona erdi.

Kaynak : www.kirsehirhaber365.com

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Kas%C4%B1m%20Per%C5%9Fembe-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı