Ekrem Coşkun Döner çok yakında hizmetinizde!

Kırşehir'de 141. Şubesi'ni hizmete sokmaya hazırlanan Ekrem Coşkun döner Kırşehir'de damak zevkinizi adeta baştan oluşturacak.

Kırşehir Haberleri 8 Temmuz 2019 14:09
Ekrem Coşkun Döner çok yakında hizmetinizde!
-A +A

           Kırşehir'de 141. Şubesi'ni hizmete sokmaya hazırlanan Ekrem Coşkun döner Kırşehir'de damak zevkinizi adeta baştan oluşturacak. 
           Önce insan sağlığı sloganıyla çıkılan lezzet yolculuğunda 141. durağın Kırşehir olduğu öğrenilirken Kapıcı Camii Karşısı Çubuk İş Merkezi Altı Faslı Zarafet'in hemen yanında önümüzdeki günlerde hizmetine başlayacak olan Ekrem Coşkun Döner gerçek yaprak et dönerin eşsiz lezzet ve kalitesini siz değerli Kırşehirlilere en uygun fiyat ve kusursuz hizmet anlayışı ile buluşturacak. 
            Ekrem Coşkun Döner'in hizmet ve sanitasyonu "Ne Yediğini bilmek Herkesin Hakkı”  sloganıyla çıktığımız bu yolda güveni sağlamak adına işin uzmanları tarafından şubelerimiz hergün düzenli olarak denetleniyor, bütün ürünlerimiz belirli analizlerden geçerek sağlığa uygunluğu test edildikten sonra sunulmaktadır. Mono Sodium Glutamat dahil olmak üzere hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Gıda ve gıda ile teması olan herşeyin hijyen ve sanitasyonu sağlanmaktadır" şeklinde açıklanırken, Ekrem Coşkun Döner; siz değerli misafirlerine sürekli en kaliteli ürün ve lezzetleri sunmak ve kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir markası olabilmek amacıyla tüm faaliyetlerini uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bu amaçla Ekrem Coşkun Döner; tüm dünyada kabul gören standartlara uygun olarak Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini oluşturmak için çalışmalarını  özenle sürdürmektedir. Kırşehir'de 141. Şubesi'nin önümüzdeki günlerde hizmete açılacağı bilgisine ulaşılırken Kırşehir'in dönerde yeni markası Ekrem Coşkun Döner heyecanla bekleniyor. 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Anahtar Kelimeler : Döner, Ekrem Coşkun, ,
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ocak%20Cumartesi-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı