Emekli Personellere Teşekkür Plaketi

       İl Özel İdaresi’nde uzun yıllar çalışarak emekli olan personeller unutulmadı. Özel İdaresi bünyesinde Kırşehir’e uzun yıllar çalışarak çeşitli birimlerde hizmet eden emekli personellere plaket verildi.
      Pandemi dolayısıyla toplu tören ve organizasyonların yapılmaması sebebiyle görevli personeller aracılığıyla evlerinde plaket ve çeşitli hediyeler takdim edilen emekli personellerimiz kendilerini onure eden bu durumdan dolayı duygulu anlar yaşadı.
Emekli olan personellerin emeklilik hayatlarının hayırlı olmasını temenni eden Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, emekli olan personellerin yıllardır bu kurumda hizmet vermenin onurunu ve gururunu her zaman taşıyacaklarını belirterek; “ Uzun yıllar özel idaremizin çeşitli birimlerinde şehrimize ve köylerimize hizmet ettiler.

      Birlikte çalıştığımız süre içerisinde vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşamlarında aileleri ve tüm sevdikleri ile birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.
Emekli olan personeller ide bu şehre hizmet etmekten gurur duyduklarını belirterek kendileri için hazırlanan plaket ve hediyeler için teşekkür etti.

 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR