EMİTT’te Kırşehir Standına Yine Ödül Verildi

Bu yıl 23. düzenlenen EMITT Fuarında Kırşehir'e "Destinasyonlar Dalında En Etkin Tanıtım" ödülü verildi.

Kırşehir Haberleri 2 Şubat 2019 19:23
EMİTT’te Kırşehir Standına Yine Ödül Verildi
-A +A

          Bu yıl 23. düzenlenen EMITT Fuarında Kırşehir'e "Destinasyonlar Dalında En Etkin Tanıtım" ödülü verildi. 
          İlimizi tanıtan belgesellerin gösterildiği, ilimizle özdeşleşmiş yerel ürünlerin ve el sanatlarının tanıtımının yapıldığı, Kırşehir türkülerinin seslendirildiği, misafirlere yöresel ürünlerin ikram edildiği, Onyx hediyelik eşya, Kaman Cevizi mamullerinin satışının yapıldığı ve ilimizin tarihi ve kültürel değerlerinin de tanıtıldığı standa, EMITT yetkilileri tarafından "Destinasyonlar Dalında En Etkin Tanıtım Standı" ödülüne layık görüldü.  
Her yıl 60'ın üzerinde ülkeyi buluşturan dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT) Kırşehir'in en iyi şekilde tanıtılması için açılan standımızın ödüle layık görülmesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Vali İbrahim Akın, “Belediyemiz ile birlikte hazırladığımız Kırşehir standı fuar boyunca Kırşehirli hemşerilerimiz ve vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Standın hazırlanıp ödüle layık görülmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Kırşehir Valiliği ve Kırşehir Belediyesince ortaklaşa açılan stantta şehrimizin tarihi, kültürel ve termal turizmde kazandığı ivmeye yer verilirken, standımız ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi topluyor. İlimizi anlatan standa broşürler, tanıtım materyalleri ve diğer görseller de sergileniyor. Standa layık görülen "Destinasyonlar Dalında En Etkin Tanıtım" ödülü, EMITT Fuar Koordinatörü Ezgi Yalçın tarafından İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir’e takdim edildi.

Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Temmuz%20Sal%C4%B1%20-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı