Enerji Bir-Sen'den Ankara Çıkarması!

Enerji Bir-Sen Kırşehir İl Başkanı Adnan Doğan, TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım'ı ve Genel Müdür Yardımcısı Kırşehirli Fatih Köksal'ı makamında ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 31 Temmuz 2018 19:10
Enerji Bir-Sen'den Ankara Çıkarması!
-A +A

     Enerji Bir-Sen Kırşehir İl Başkanı Adnan Doğan, TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım'ı ve Genel Müdür Yardımcısı Kırşehirli Fatih Köksal'ı makamında ziyaret etti.    Ziyarete Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Cemil Şentürk ve İl Başkan Vekili Fuat Seçilmiş'le giden Adnan Doğan, sendikal konuları ve TEİAŞ'la ilgili konuları dile getirdi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım ve Genel Müdür Yardımcısı Fatih Köksal Kırşehir'e ziyarette bulunacaklarını söylediler. Orhan Kaldırım ziyarette TEİAŞ ile ilgili olarak bilgiler aktararak; " Modern dünyada elektriğin günlük yaşam içerisindeki vazgeçilmez konumu, elektriği karşılanması gereken temel insani ihtiyaçlardan biri haline getirmiştir. Bu durum, beslenmeden barınmaya, ulaşımdan ısınmaya elektriğin ekonomik, kesintisiz, güvenilir ve çevreye duyarlı bir şekilde tüketiciye ulaştırılması hedefini doğurmaktadır. Kısaca elektriğe erişim olarak tanımlanabilecek bu hedef üretim, iletim ve dağıtım aşamalarını barındırmaktadır. Ülkemizde TEİAŞ tarafından yürütülen iletim faaliyeti, üretilen elektriğin tüketiciye dağıtımını sağlayan ve dağıtım şebekesine aktarımından sorumlu kritik faaliyeti ifade etmektedir. TEİAŞ, 13.03.2003 tarihinde Elektrik Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı İletim Lisansı çerçevesinde yeni piyasa yapısına uygun olarak merkez birimleri ve yurt geneline yayılmış proje, tesis, kontrollük, işletme, bakım ve yük dağıtım üniteleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.
         “Enerjinin Gücü” sloganıyla dünyanın en iyi hizmetlerinden birini gerçekleştiren, tüm ülke halkına hizmet veren bir kuruluş olarak daha yaşanabilir, sürdürülebilir ve bunların da ötesinde gelecek nesillere bırakabilecek bir çevrenin sağlanması ve yaşadığımız çevrenin en iyi şekilde korunması inancı ile; Elektriğin sürekli, güvenilir, çevreye duyarlı, ekonomik, ilgili mevzuatlara uygun iletilmesi, teşekkülün kaynaklarının en verimli şekilde kullanımı ile çevreye olan etkisini ve atıkları azaltan, ilgili tarafların beklentilerini dikkate alan, gelen şikayet ve talepleri objektif bir şekilde ele alan şeffaf bir şekilde değerlendiren güçlü bir yönetim sisteminin tesis edilmesi için iş süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi ana hedefimizdir" dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Temmuz%20Sal%C4%B1%20-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı