Erciyas'tan Okul Ziyareti!

Boztepe İlçe Kaymakamı Nurullah Cemil Erciyas Boztepe Ortaokulu ve Şehit Mustafa Gevrek İmam-Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 9 Kasım 2018 19:12
Erciyas'tan Okul Ziyareti!
-A +A

         Boztepe İlçe Kaymakamı Nurullah Cemil Erciyas Boztepe Ortaokulu ve Şehit Mustafa Gevrek İmam-Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Konuralp Usta ve Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakıf Müdürü Hüseyin Baki ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette Kaymakam Nurullah Cemil Erciyas sınıflarda öğrencilerle görüştü.Destekleme ve Yetiştirme kurslarına katılan öğrencilere eğitim materyalleri yardımı yaparak bir takım açıklamalarda bulundu.”Başarının sırrının planlı ve disiplinli çalışmaktan geçtiğini,devletimizin imkanlarını eğitim-öğretim faaliyetleri için tahsis ettiğini,zamanı çok iyi değerlendirerek çok çalışmaları gerektiğini” ifade etti.
         Okulun bütün birimlerini gezen Erciyas’ a Okul Müdürü Aziz Maraşlı okulla ilgili bilgi sundu. Akabinde öğretmenlerle toplantı yapan Kaymakam Nurullah Cemil Erciyas öğretmenlerin taleplerini değerlendirdi.
         Öte yandan Boztepe Kaymakamı Nurullah Cemil Erciyas İlçe Yenidoğanlı Köyünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarete İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Duman, İlçe Yazı İşleri Müdürü Gürsel Seçilmiş, İlçe Özel İdare Müdürü Hasan Koç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Konuralp Usta ve SYDV Müdürü Hüseyin Baki katıldı. Erciyas, Yenidoğanlı Köyü Muhtarı Sinan Koç’tan köy hakkında bilgi aldıktan sonra Yenidoğanlı İlk ve Orta Okulu ile Köy Sosyal Tesislerinde incelemelerde bulundu. Köyde vatandaşlarla buluşan Erciyas Köyün sorunlarını, vatandaşların talep ve istekleri dinlendi. 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/20%20A%C4%9Fustos%20Sal%C4%B1-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı