Erdoğan, 55 İlde Miting Yapacak!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kırşehir'e gelip gelmeyeceği henüz belli olmadı

Kırşehir Haberleri 28 Nisan 2018 19:09
 Erdoğan, 55 İlde Miting Yapacak!
-A +A

     Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilk seçim mitingini 28 Nisan'da İzmir'de yapacak. Erdoğan'ın 24 Haziran'a kadar 55 ilde miting yapması planlanıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın miting düzenleyeceği iller arasında Kırşehir'in olup olmadığı henüz belli olmadı.
         AK Parti'de 24 Haziran'da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri için hazırlıklar sürüyor. 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi'ne ilişkin aday adaylığı sürecini 24 Nisan Salı günü başlatan AK Parti, 29 Nisan Pazar günü 00.00'a kadar başvuruları alacak. Partide 2-4 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek temayül yoklamaları sonrasında aday adaylarıyla mülakatlar yapılacak. Böylece aday adayları arasından, milletvekilliği için adaylar belirlenecek. AK Parti'de seçim beyannamesi için de yoğun bir çalışma sürecine girildi. Önümüzdeki günlerde partinin miting programı açıklanacak. AK Parti 6. Olağan Kongre için Kırşehir'e gelmeyen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim döneminde Kırşehir'e gelip gelmeyeceği henüz belli olmadı.
EKONOMİK REFORMLARA VURGU YAPILACAK
         Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, 28 Nisan Cumartesi günü il kongresi için gideceği İzmir'de ilk seçim mitingini de yapacak. Erdoğan'ın 24 Haziran'a kadar 55 ilde miting yapması planlanıyor. Öte yandan, AK Parti'de teşkilatlar, seçim kampanyası çerçevesinde vatandaşlarla buluşmasında ağırlıklı olarak 16 yıllık AK Parti iktidarında gerçekleştirilen çalışmalar ve yeni dönemde hayata geçirilecek ekonomik reformlara vurgu yapacak. Yerel odaklı çalışmalara da ağırlık verilecek seçim kampanyasında AK Partili belediyelerin yürüttüğü projeler seçmene anlatılacak.
KIRŞEHİR'DEKİ ADAY ADAYLARI:
AK Parti:  Mikail Arslan, Salih Çetinkaya, Hacı Turan, Abdullah Çalışkan, Necmettin Erkan, Alpaslan Demirbaş, Metin Ülgen Kaya, Dr. Abdulvahap Şahin, Mustafa Kendirli, Meryem Düğer, Gökhan Bulut ve Prof. Dr. Harun Çiftçi.
CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Aslan Beyhan, Dr. Metin İlhan, Bayram Ergül ve Çağdaş Gökalp.
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: Mustafa Erkan (Tunceli eski Valisi), Oğuz Sulusaray, Cemil Cahit Pişkin, Dr. Ahmet Hakkı, Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk, Arif Kılıç ve Doç. Dr. Cengiz Şahin.
İYİ PARTİ: Müfit Göçen (İl Başkanı), Fuat Yıldırım, Prof. Dr. Ramazan Mirzaoğlu (Kırşehir Milletvekili-Eski Devlet Bakanı), Hüseyin Karaboğaz (Kaman İlçe Başkanı), Mustafa Avcı
SAADET PARTİSİ: Salih Turhan, Hüseyin Eserer, Ali Köksal, Muhammed Ali Korkmaz, İbrahim Köksal, Halil Çabuk, Ramazan Ay, İsa Dinçer ve Yılmaz Mamak.
 
 
 
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı