SICAK HABER

Filipinler İle Ticari Görüşmeler Yapılacak!

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Filipinler Ticari Heyet çalışmalarına ilişkin resmi internet sayfası aracılığıyla bir duyuru yaptı.

Kırşehir Haberleri 16 Ağustos 2018 19:11
Filipinler İle Ticari Görüşmeler Yapılacak!
-A +A

         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Filipinler Ticari Heyet çalışmalarına ilişkin resmi internet sayfası aracılığıyla bir duyuru yaptı.
         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'ndan yapılan duyuruda, düzenlenecek organizasyon ile nitelikli iş görüşmelerinin yapılacağı belirtilerek şu bilgilere yer verildi: "02‑04 Ekim 2018 tarihleri arasında Filipinler'in Manila şehrine yönelik bir ticaret heyeti düzenlenecek olup, söz konusu organizasyonda her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.
         Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyetimize “gıda (şekerleme, makarna, zeytinyağı, süt, süt tozu, un ve unlu mamuller vb.), inşaat malzemeleri, medikal ve ilaç, enerji (güneş ve rüzgar enerjisi), iklimlendirme, kozmetik, mücevher, giyim (konfeksiyon), ağaç ve orman ürünleri (mobilya), tarım makineleri, deri ve deri mamulleri sektörleri” başta olmak üzere tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmalarımızın katılımlarında fayda görülmektedir.
         Bu çerçevede, azami 20 katılımcıdan oluşacak söz konusu heyetimize katılmak isteyen firmaların https://bit.ly/2LjrHDE adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 30 Ağustos 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları; organizasyon kapsamındaki uçak biletleri, konaklama, toplantı ve transfer ile ilgili giderlerinin karşılanmasını teminen aşağıdaki dolar hesabına 1.200.-USD(katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları gerekmektedir. Nitelikli bir heyet programının gerçekleşmesi ve beklentilerin karşılanması için başvuru formlarının eksiksiz doldurulmaları ve ödemelerin vakitlice yapılması büyük önem arz etmektedir."


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Nisan%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı