Final Okulları Yine İddialı

Final Anadolu Liseleri ve Final Fen Lisesi Kurucuları Bayram Altuntaş, Aslan Beyhan, Recep Kadir Turpçu, Erdal Erdoğan ve Nuh Şahin: "Bir adımla dünyanız değişecek"

Kırşehir Haberleri 26 Mart 2018 19:08
Final Okulları Yine İddialı
-A +A

         Türkiye'nin eğitim markası olan ve 1980'den beri dershanecilik ve özel okullarla eğitime büyük katkıda bulunan Final Okulları'nın Ortaköy Yolu üzerindeki Kırşehir Şubesi, "Burası Benim Okulum, Geleceğim Burada" teması ile çalışmalarına önümüzdeki yıl da devam edecek.
         Final Anadolu Liseleri ve Final Fen Lisesi Kurucuları Bayram Altuntaş, Aslan Beyhan, Recep Kadir Turpçu, Erdal Erdoğan ve Nuh Şahin, çeyrek asırlık tecrübelerini Final'de buluşturdular. Okul Kurucuları yaptıkları açıklamada, "Kuruluş felsefemizde; Başarıda önemli olan sürekliliktir. Final Anadolu Lisesi ve Final Fen Lisesi kurucuları olarak 1985 yılından belir Kırşehir genelinde eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Çeyrek asırdan fazla dershanecilik tecrübemizle Kırşehir genelinin yıllardır tercih ettiği, bilinen ve güvenilen markaların birleşmesiyle Final Anadolu Lisesi ve Final Fen Lisesi kurulmuştur. 'Her Öğrenci Bizim İçin Özeldir' anlayışı gereği disiplinli, çalışkan ve özverili; alanında eğitim faaliyetlerimizle çeyrek asırlık tecrübemizle geleceği hazırlamak için kurulmuş bulunmaktayız. Mutlu Aile, Mutlu Okul ve Mutlu Öğrenci profili Final Anadolu Lisesi ve Final Fen Lisesi'nde olacaktır" dediler.
         Hem yaşam, hem sınav başarısı için yola çıktıklarını belirten Final Anadolu Liseleri ve Final Fen Lisesi Kurucuları Bayram Altuntaş, Aslan Beyhan, Recep Kadir Turpçu, Erdal Erdoğan ve Nuh Şahin şöyle konuştular: "Final Fen Lisesi ve Final Anadolu Lisesi olarak sınava hazırlık sürecinde; Alanında uzman tüm tanıdığı öğretmen kadrosu; Etkili rehberlik desteği; Yoğun sınav programı; Ödevlendirme ve ödev takip sistemi; Seçkin yayın desteği; Deneme sınavları; Tekrar sınavları; Soru çözüm saatleri; Sürekli denetim altındaki servisler ve hijyen ortamda hazırlanan yemekleriyle bir adımda dünyayı değiştirmek için Final Anadolu Lisesi ve Final Fen Lisesi olarak yanı başınızdayız. Her insan tıpkı bir parmak izleri gibi, birbirinden farklıdır ve her insan bizim için özeldir. Siz de iyi bir başlangıç için; Dürüst, doğru, yenilikçi, deneyimli, uzman, güvenilir, kaliteli ve başarılı bir kadronun oluşturduğu 38 yıllık bir geçmişe sahip olan Final ailesine güvenin."
 
 
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/21%20Mart%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı