Flamingo De Luxe "Franchising Anlaşması" İmzalandı

Kırşehir'in saygın iş adamlarından Hasan Eraslan ve Ali Eraslan ile ilimizde inşaatı devam eden ve inşaatı bitme aşamasına gelen düğün salonu adı için Kayseri'de bulunan Flamingo De Luxe ziyafet ve balo salonları sahibi Mustafa Tokgöz ile Franchising anlaşması karşılıklı imza töreniyle atıldı.

Kırşehir Haberleri 5 Eylül 2019 13:01
Flamingo De Luxe "Franchising Anlaşması" İmzalandı
-A +A

           Kırşehir'in saygın iş adamlarından Hasan Eraslan ve Ali Eraslan ile ilimizde inşaatı devam eden ve inşaatı bitme aşamasına gelen düğün salonu adı için Kayseri'de bulunan Flamingo De Luxe ziyafet ve balo salonları sahibi Mustafa Tokgöz ile Franchising anlaşması karşılıklı imza töreniyle atıldı.
           İmza töreninde Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri MÜSİAD Başkanı Mehmet Kütahneci Flamingo De Luxe ziyafet ve balo salonu sahibi Mustafa Gözütok Kırşehir MÜSİAD ve Ahi Televizyonu Başkanı Hasan Eraslan ve Ali Eraslan ve çok sayıda davetli katıldı. Flamingo De Luxe ziyafet ve balo salonları sahibi Mustafa Tokgöz yaptığı konuşmada "Kırşehir'in saygın iş adamlarından Hasan Eraslan ve Ali ERaslan " Franchising anlaşması imzalandı. Yıllardır yurt içi ve yurt dışından gelen Franchising tekliflerinin arasından yoğun görüşmeler neticesinde hayata geçirilen Kırşehir Flamingo De Luxe; 04-09-2019'da Kayseri'deki De Luxe'de havuz başında yapılan şık bir davetliler ve basınla burada bir araya geldik. 2003'den buyana hizmet sektöründe olan Flamingo tesisleri; balo ve ziyafet salonları olarak 10 senedir hizmet vermekte olup kendi alanında şehrin ve İç Anadolu bölgesinin marka değeri haline geldikten sonra nihayet şehir dışına açılmaya karar verdik. Kırşehir'deki Ahi Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan ve Ali Eraslan ile karşılıklı imzaları atacağız. İlk Franchising anlaşmamız her iki tarafa hayırlı uğurlu olsun" dedi.
/Resimler/Editor/images/hasan%201(1).jpg
           Ahi Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan ise yaptığı konuşmada "Böyle güzel bir tesiste Kayserililerin hizmetine sunup gerçektende çok değer kazanan kıymetli kardeşim Mustafa Gözütok Bey'e Kırşehir'den gelerek bizleri yalnız bırakmayan basın mensubu arkadaşlara teşekkür ediyorum. Aslında bu konuşmayı ben değil de oğlum Ali yapması gerekiyordu öyle arzu ediyordum. Kendisi sağ olsun babam yapsın demiş. Niye onun yapmasını arzu ediyordum düğün salonunun yapılmasında ilk başından beri fikir babası projesinde inşasında oğlum Ali  Eraslan ilgilendi uğraştı ama ailenin büyüğü babası olunca sağolsun bu konuşmayı bize bıraktı.
            Biz yaş itibariyle biraz teknolojide geri kaldık oğlum Ali bana dedi ki baba Kayseri'de bir düğün salonun isim hakkını alacağız  şimdi Franchising deniyor. Bende oğlum düğün salonunun isim hakkı mı olur dedim. Bu nerden çıktı diye devam ettim. Ali Eraslan ise 'yok baba bildiğin gibi değil gidelim görüşelim tanışalım' dedi. Oğlum Ali ile buraya geldik ki burası gerçekten bizim kafamızdaki Anadoludaki düğün salonlarının çok daha ilerisinde. Mustafa Gözütok'u gerçekten çok tebrik ediyorum. Ufku çok geniş insan böyle bir tesisi Kayserililere sunmuş.
/Resimler/Editor/images/hasan%203.jpg
             Baktık ki bu insanlarla beraber olursak Kırşehir'de Kırşehirlilere güzel hizmetler sunacağımız inancı hasıl oldu. Mustafa bey bizim orda derler ki Kayseriliye sormuşlar nerelisin diye valla Kayseriliyim desem övünüyorsun derler şimdi Kayserilinin elinden tutan zengin olur derler bizim orda oğlum Ali sizin elinizde tutuyor inşallah Kırşehir'de güzel hizmetler vereceğinize inanıyorum. Kırşehir Ahi Evran-ı Velinin meftun olduğu topraklar Kayseri'deki evliyalar diyarı bu ticari zeka bu anlayış inşallah Kırşehir'de birleşecek. Kırşehir'de ilk isim hakkınız inşallah önünüzü açacak inşallah bu yüzlere ulaşacak çok güzel hizmetler verileceğine inanıyorum "dedi.  Konuşmaların ardından Flamingo De Luxe ziyafet ve balo salonları sahibi Mustafa Tokgöz, Ahi Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan ve Ali Eraslan ile karşılıklı imzaların atılmasıyla program sona erdi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Gözün Aydın Kırşehir!

Gözün Aydın Kırşehir!

17:00 27 Kasım 2019
Yine Tarih Yazdı!

Yine Tarih Yazdı!

09:10 7 Aralık 2019
10 Parmağında 10 Marifet!

10 Parmağında 10 Marifet!

14:36 2 Aralık 2019
"Çine" zulayı patlattı!

"Çine" zulayı patlattı!

14:09 21 Kasım 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Aral%C4%B1k%20Cumartesi-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı