Gazeteciler Cemiyeti ve Çınar Gazetesi'nden Seyfi'ye ziyaret

Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti ve Çınar Kırşehir Gazetesi İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi'ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Kırşehir Haberleri 19 Nisan 2019 11:31
Gazeteciler Cemiyeti ve Çınar Gazetesi'nden Seyfi'ye ziyaret
-A +A

           Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti ve Çınar Kırşehir Gazetesi İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi'ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. 
            Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu, Çınar Kırşehir Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Aşıkpaşa Gazetesi Yazı işleri Müdürü Aydın Kahraman, Çınar Kırşehir Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Seda Kızıltepe Baysal, Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz, Memleket Gazetesi Sahibi Murat Sürmeli ve gazete muhabirlerinin yer aldığı ziyarette Kırşehir gündemine dair önemli konular masaya yatırıldı. 
Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi'ye çalışmalarında başarılar diledi. 
            Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı Seyfi ise yaptığı konuşmada, Kırşehir'de yapılan hizmetlerin kamuoyuna aktarılması noktasında görevini başarı ile icra eden gazetecilere ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Seyfi konuşmasında, hiçbir parti ayrımı yapmaksızın köylere ve Kırşehir'e hizmet etmek için çalışacaklarını, ayrıştırıcı değil bütünleştirici bir hizmet politikası ile çalışacaklarını dile getirdi. Uyum ve işbirliği içerisinde Kırşehir'de güzel hizmetlere imza atacaklarını belirten Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi, Kırşehir'de yerel basının sorunlarını çok iyi bildiklerini dile getirdi. 
        Ziyaret Kırşehir'in gündemine dair gerçekleştirilen sohbetin ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Temmuz%20Cuma-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı