Genç Doktor Şahin, Resmi Başvurusunu Yaptı!

24 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerinde aday adayı olmak isteyen Yerköy Devlet hastanesi Doktoru Abdulvahap Şahin, aday adaylığı ile ilgili resmi başvurusunu yaptı.

Kırşehir Haberleri 28 Nisan 2018 14:23
Genç Doktor Şahin, Resmi Başvurusunu Yaptı!
-A +A

                 24 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerinde aday adayı olmak isteyen Yerköy Devlet hastanesi Doktoru Abdulvahap Şahin, aday adaylığı ile ilgili resmi başvurusunu yaptı.
                TBMM'de Kırşehir'i temsil etmeye aday olan ve ismini genç doktor milletvekili olarak hafızalara kazınacak olan Dr. Abdulvahap Şahin, görevinden istifa ederek Kırşehir'den milletvekili aday adayı olmak üzere resmi başvuruda bulundu.
                30 yaşındaki genç doktor Abdulvahap Şahin, yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti: " 
Dr Abdulvahap Şahin olarak 27. Dönem Ak Parti milletvekilliği adaylığı için müracatımı yapmış bulunmaktayım. Sayın Cumhurbaşkanımızın 21 yaşında bir çağ açıp bir çağ kapayan fatihin nesilleri olduğumuzu hep hatırlatacak olan seçilme yaşının 18'e indirilmesi kararından sonra biz gençlere açmış olduğu bu yolda bir dava adamı olarak taşın altına bizimde elimizi koymamızın gerekliliğini görerek bu kararı almış bulunmaktayım.
Siyasetin içinde büyüdüm. İlkokul yıllarından beri üyüklerimizin yanında dava adamlığı bilinciyle yetiştirldik. Lise yıllarında hükümetimizin demokrasi bilincini yerleştirmek amacıyla başlattığı türkiye öğrenci meclisi kapsamında kırşehirin ilk seçilen öğrenci meclis başkanı olarak ilimiz ankarada temsil ettim. Üniversite yıllarında tıp fakültesi fakülte temsilciği ege üniversitesi öğrenci konsey baskan yardımcılığı öğrenci konsey başkanlığı ve teşkilatımızda da farklı görevler üstlendim. Şimdi de ahiler diyarında yetişmiş biri olarak memlekitime hizmete talip oldum.  24 haziran seçimlerinin şimdiden ülkemize hayırlı olmasını diliyor hepinize teşekkür ediyorum."

 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

sinan küçükyazıcı

15:55 2 Mayıs 2018

hayırlı olsun..
1000

Kaman sarı uşağı mahallesi muhtarı hayatı demirel

15:59 28 Nisan 2018

Hayırlı olsun genç kardeşim sonuna kadar yanındayız
1000

Cem çiftçi

15:58 28 Nisan 2018

Genç doktorumuza güvenimiz tam. Böyle vekillere ihtiyacımız var. Allah yolunu açık etsin
1000
Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı