Genç Doktordan Desteğe Teşekkür!

Genç Doktor olarak tanınan Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Doktor Abdulvahap Şahin, temayül ve mülakatta gösterilen destek ve ilgiye teşekkür etti

Kırşehir Haberleri 9 Mayıs 2018 19:13
Genç Doktordan Desteğe Teşekkür!
-A +A

         AK Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Doktor Abdulvahap Şahin, mülakat yoklamasında kendisine gösterilen desteğe teşekkür etti.
         Geçen Cumartesi günü gerçekleşen AK Parti'nin temayül yoklamasına katılan ve AK Parti Genel Merkezi'nde mülakata katılarak sonuçların açıklanmasını bekleyen AK Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Doktor Abdulvahap Şahin, kendisine destek veren herkese teşekkür etti.
         Kamuoyunda "Genç Doktor" olarak tanınan ve demeçlerinde sıkça gençlerin sorunlarından bahseden Doktor Abdulvahap Şahin, yaptığı açıklama, temayül yoklaması ile ilgili tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Doktor Şahin, 19 milletvekili aday adayının katıldığı temayül yoklamasından sonra Ankara'ya gittiğini ve Genel Merkez'deki mülakata katıldığını belirterek şunları söyledi: "Geçen Cumartesi günü Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde demokrasi şöleni havasında gerçekleşen AK Parti Kırşehir ili temayül yoklamasına katılım sağlayan Kırşehir'in Merkez İlçesi ile birlikte Mucurlu, Kamanlı, Çiçekdağılı, Akçakentli, Akpınarlı, Boztepeli, Mahalle ve Köy Temsilcilerimize, hemşerilerime teşekkür ederim. Temayül yoklamasını örnek gösterilecek şekilde düzenleyen il ve ilçe ile kadın ve gençlik kollarına ve partideki çalışanlara de teşekkürlerimi sunuyorum. Sonuç ne olursa olsun, önemli olan Kırşehir'in menfaatidir. Milletimize ve Kırşehir'e hizmet duygusu ile yola çıktım. Daha önce de siyasetin içerisinde yer almıştım. Kısmetse, vekillik nasip olur. Kısmet değilse, doktor olarak halkımıza hizmet etmeye devam ederim. Her ortamda ifade ettim. Niyetimiz halistir. Rabbim utandırmasın. Durmak yok yola devam."


Kaynak : Çınar Haber Merkez

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı