Gençlik Komisyonu’ndan Çınar’a Ziyaret

Yazarlarımız Tayfun Bayrak ve Ferhat Ünal, Çınar Kırşehir Gazetesi’ni ziyaret ederek yayın hayatında başarı dilediler

Kırşehir Haberleri 1 Mart 2016 18:03
Gençlik Komisyonu’ndan Çınar’a Ziyaret
-A +A

          Merkezi Ankara’da bulunan Kırşehirliler Vakfı’nın Gençlik Komisyonu Başkanı Tayfun Bayrak ile Yönetim Kurulu Üyesi Ferhat Ünal, gazeteniz “Çınar Kırşehir”i ziyaret ederek yayın hayatında başarılar dilediler.
Çınar Kırşehir’de köşe yazıları da yazan Tayfun Bayrak ve Ferhat Ünal, gazeteniz Çınar Kırşehir Yayın Danışmanı Avşar Cihan, Yazı İşleri Müdürü Seda Kızıltepe Baysal ve Mizanpajcı Ceylan İşler ile görüştüler. 2 Kasım’da yayın hayatına başlayan ve geçen hafta içerisinde 100’üncü sayısını çıkaran Çınar Kırşehir’i kutlayan Başkan Tayfun Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyesi Ferhat Ünal, yerel basın hakkında bilgiler aldıktan sonra yaptıkları açıklamada şunları kaydettiler: “Kırşehirliler Vakfı’nın olağan genel kurulu yapıldı ve başkanımız Bekir Onan yeniden seçildi. Gençlik Komisyonu olarak çalışmalarımız devam ediyor. Çok önemli başarılara imza attık.
             Başkent’teki Kırşehirli gençleri bir araya getirerek kültürümüzü yaşatmaya çalışıyoruz. Kırşehirliler Vakfı’nın da organizesinde bulunduğu İftarlı Gazoz filminin galası için Kırşehir’e geldi. Bu arada 2 Kasım’da yayın hayatına başlayan ve bizlerin de köşe yazılarının çıktığı Çınar Kırşehir’i ziyaret etme fırsatımız oldu. Çınar Kırşehir, Ankara'daki hemşerilerimiz arasında çok beğenilmektedir. Renkli baskısı, içeriği ve mizanpajıyla büyük beğeni kazanan Çınar Kırşehir’e yayın hayatında başarılar dileriz.”

Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Kas%C4%B1m%20Per%C5%9Fembe-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı