Gökbulut'un Eseri Müzikseverlerle Buluştu!

Çınar Kırşehir Gazetesi'nin başarılı Köe Yazarlarından Emekli Eğitimci Zübeyde Gökbulut'un müzikli bir eseri müzik severlerle buluştu.

Kırşehir Haberleri 8 Ağustos 2018 19:08
Gökbulut'un Eseri Müzikseverlerle Buluştu!
-A +A

         Çınar Kırşehir Gazetesi'nin başarılı Köe Yazarlarından Emekli Eğitimci Zübeyde Gökbulut'un müzikli bir eseri müzik severlerle buluştu.
         20 Şubat 2015 yılında hain bir saldırı sonucu katledilen Ege Üniversitesi öğrencisi Yılmaz Fırat Çakıroğlu için kaleme aldığı ağıt ilk kez İzmir Gaziemir'de onun adına yapılan bir anma gecesinde izleyici ile buluştu. Söz ve müziği yazarımıza ait olan eser çok beğenildi. İki çocuk ve üç torun sahibi olan Zübeyde Gökbulut, "Her ölüm, biz anaların yüreğine ayrı bir ateş düşürür, bizler duygu insanlarıyız, bir kaç satır yazmayınca da rahatlayamıyoruz, Allah herkesin yavrusunu korusun, ateş düştüğü yeri daha beter kavuruyordur mutlaka. İzmir'den bir şair arkadaşım, Gaziemir Ülkü Ocakları Başkanı Okan Kilit " İzmir Atatürk Kültür Merkezi'nde bir anma gecesi düzenliyorum" haberini paylaşınca, ben o çocuğa çok üzüldüm, hatta bir ağıdım var onun için dediğimde, " hemen gönder hocam " dedi. Ağıdın müzikli halini gönderdim, daha önce hiç dinlemediğim bir arkadaşına rica etmiş seslendirmesi için, O da kırmamış geceye yetiştirmiş sağ olsun. O gece orada olmayı isterdim ancak sağlık problemlerim nedeniyle gidemezdim" dedi 
         Halen Youtube'da sanatçı Mehmet Çetin yorumuyla halkla buluşmaya devam eden eser binlerce izleyici ile buluştu. Çınar Kırşehir Haber Merkezi olarak değerli yazarımız Zübeyde Gökbulut'u tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Mart%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı