Gürses Kılıç, ‘Çınar Kırşehir’e konuştu

Gürses Kılıç, ‘Çınar Kırşehir’e konuştu

Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Gazetemiz ‘Çınar Kırşehir’e yaptığı açıklamada, son günlerde yaşanan sıkıntıları anlattı.

Tecrübeli teknik adam, “Yaklaşık on gündür, içinde bulunduğumuz süreç, bizleri, futbolcularımızı ve kulübümüzü derinden etkilemiştir. Maalesef hafta sonu oynadığımız müsabakadan sonra yaptırdığımız testte de pozitif vakalar çıkmaya devam etmiştir. Bu zorlu süreçte istemesek de kulüp olarak izole yaşamaya alışmak zorunda kaldık. Gelinen noktada sezona hazır başlayamayan oyuncularımızın yanında Corona'ya yakalanan çok sayıda futbolcumuz, yardımcı antrenörümüz ve personelimiz bulunmakta. Ligin ilk mücadelesi olan Turgutluspor müsabakasına 14 kişilik bir kadroyla çıkmamızın yanı sıra önümüzdeki Etimesgut Belediyespor müsabakasına da oyuncularımızın yetişememesinden dolayı oldukça üzgünüz. Şartlar ne olursa olsun, ben ve ekibim ve futbolcu kardeşlerim Kırşehir'in hak ettiği yerlere gelebilmesi için buradayız ve bu amaç uğrunda, bütün olumsuzluklara rağmen sonuna kadar savaşacağız. Biliyoruz ki tribündeki yerlerini alamasalar bile bütün Kırşehir bizlerle birlikte, onların heyecanlarını ve dualarını kalbimizde hissediyoruz. Onların mutluluğu ve şehrin başarısı için ne gerekiyorsa hep birlikte yapacağız” açıklamasında bulundu.

“ÇOK ZOR BİR MAÇ OLACAK”

Hafta sonu kendi sahasında Etimesgut Belediyespor’la karşılaşacak olan Kırşehir Belediyespor’da zorlu maçının hazırlıklarını sürüyor. Yeşil-beyazlılar dün Güneyken tesisinde gerçekleştirilen antrenmanla Etimesgut ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam etti.

Etimesgut Belediyespor maçı hakkında da gazetemize konuşan Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, “Bizleri gerçekten zor ve güçlü bir rakip bekliyor olacak. Etimesgut Belediyespor’u gerçekten çok ciddiye alıyoruz. Aldığımız en önemli ciddi rakiplerimizden biride Cumartesi günü sahamızda karşılaşacağımız Başkent ekibi olacak.  İnşallah sahamızda 3 puanın sahibi oluruz” açıklamasında bulundu.

Cumartesi günü sahalarında oynayacakları karşılaşmanın zor ama bir o kadarda keyifli geçeceğini de vurgulayan Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, "Gerçekten zor ama güzel bir karşılaşma olacağını düşünüyorum. Etimesgut bu sezon gerçekten kurduğu kadro itibariyle bizleri çok zorlayacak. Etimesgut Belediyespor karşısında sahada 90 dakika boyunca pres ve baskı yapan bir takımla sahaya çıkacağız. Kesinlikle hedeflerinin 3 puanla ayrılmak. Karşılaşmayı kazanmak için 90 dakika boyunca bütün gücümüzü ortaya koyacağız. Cumartesi günü iyi bir mücadele olacağına inanıyorum" diye konuştu.

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR