Hacı Turan'a Kırşehirli Desteği

AK Parti Ankara 3. Bölge beşinci sıra milletvekili adayı olan Kırşehirli Hacı Turan, seçim çalışmalarını aralıksız devam ediyor.

Kırşehir Haberleri 21 Haziran 2018 19:11
Hacı Turan'a Kırşehirli Desteği
-A +A

            AK Parti Ankara 3. Bölge beşinci sıra milletvekili adayı olan Kırşehirli Hacı Turan, seçim çalışmalarını aralıksız devam ediyor.
         22. Dönem Kırşehir Milletvekili ve AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan'ın 24 Haziran seçimlerinde Başkent'te seçilebilecek yerden aday gösterilmesi Kırşehir'de memnuniyet yaratırken, aday listelerinin açıklanmasıyla seçim çalışmalarına başlayan Hacı Turan, tempoyu seçime sayılı saatler kala iyiden iyiye artırdı. Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı olan Kırşehirli Hacı Turan, seçmen ziyaretinde yapacağı çalışmaları anlatırken, "AK Parti, 16 yıllık iktidarı döneminde büyük hizmetlere imza atmıştır. Buna rağmen eleştiriler olmaktadır. Onlar konuşur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yönetimindeki AK Parti hizmet yapar. Halkımızın desteğiyle 24 Haziran'da zaferle çıkan taraf olacağımızdan endişemiz yok. Hep birlikte yeni bir Türkiye inşa etmeye devam etmek için AK Parti iktidarına devam denilmeli. Sen-Ben yok, Yeni Türkiye için biz varız anlayışıyla yola çıktık" dedi. Seçim bölgesi olan Sincan ve Etimesgut ilçesinde Kırşehir Eski Belediye Başkanı Halim Çakır, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, KIRDER Eski Genel Başkanı Lokman Yıldırım, Kırşehirliler Vakfı Eski Başkan Yardımcısı Coşkun Aşkun , Çınar Kırşehir Gazetesi Ankara sorumlusu Ferhat Ünal ve çok sayıda Kırşehirli hemşehrimiz Hacı Turan'a destek için hazır bulundu.
         Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Hacı Turan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve Kırşehir Eski Belediye Başkanı Halim Çakır, Sincan’a yapılacak yatırımlar hakkında bilgiler almak üzere Sağlık Bakanı Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken ve Ulaştırma Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Erol Çıtak’ı makamlarında ziyaret etti. Turan, “ Vatandaşlarımıza hizmet etmek bizim görevimiz. Biz şimdiden onlara hizmet için çalışmalarımıza başladık. Onların en rahat şekilde hayatlarını sürdürmeleri bizim için oldukça önemli” açıklamalarında bulundu.
YÜREĞİMİZİ SERİNLETTİLER
         Turan ziyaretlerine Yenimahalle’de; Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve teşkilat üyeleri ile birlikte AŞTİ’de esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek devam etti. Turan, AŞTİ’de gerçekleştirdikleri ziyaret ile ilgili şu ifadelere yer verdi, “Uzakları yakın edip insanları kavuşturan, gece gündüz yolları aşıp insanımıza hizmet veren otobüs işletmecilerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi. Yenimahalle’de Gümüşhane Şiran Derneği’ni ziyaret eden Turan, “Hurşit Çayı’nın serinliği gibi, ilgileri ve verdikleri destek ile yüreğimizi serinleten tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz” dedi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı