Hacı Turan'dan Açılışa Katılım!

Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Ramazan Etkinlikleri kapsamında Kırşehir Evi ve Makedonya Evi’nin açılışına Kırşehirliler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar ile 22. Dönem Kırşehir Milletvekili ve AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Hacı Turan ile diğer AK Parti Milletvekili Adayları, katıldı.

İlçeler 11 Haziran 2018 20:11
Hacı Turan'dan Açılışa Katılım!
-A +A

         Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Ramazan Etkinlikleri kapsamında Kırşehir Evi ve Makedonya Evi’nin açılışına Kırşehirliler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar ile 22. Dönem Kırşehir Milletvekili ve AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Hacı Turan ile diğer AK Parti Milletvekili Adayları,  katıldı.
         Ankara 3. Bölge 5. Sıra Adayı Hacı Turan, yaptığı açıklamada, "Kırşehirlilere olan teveccühleri ve bu güzel organizasyondaki emekleri nedeniyle Keçiören Belediye Başkanımız Mustafa AK’a teşekkür ederiz" dedi.
         Milletvekili Adayı Hacı Turan yaptığı açıklamada, "AK Parti iktidarı, 16 yıldır ülkemize önemli hizmetler getirmiştir. 24 Haziran'da da bu hizmetlerin devamı için halkımızdan yetki alacağız. Bu konuda endişemiz yok. Ankara'daki Kırşehirlileri temsil etmek üzere yola çıktım. Seçileceğimden endişem yok. Kırşehirlilerin gösterdiği ilgi beni çok mutlu ediyor" dedi.
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/25%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı