Hacı Turan'dan Kırşehirlilere Teşekkür

Ankara'daki Kırşehirlilerin büyük desteğini alan ve çalmadık kapı., sıkmadık el bırakmayan Kırşehirli Hacı Turan teşekkür mesajı yayınladı.

Kırşehir Haberleri 26 Haziran 2018 19:11
Hacı Turan'dan Kırşehirlilere Teşekkür
-A +A

         Ankara'daki Kırşehirlilerin büyük desteğini alan ve çalmadık kapı., sıkmadık el bırakmayan Kırşehirli Hacı Turan teşekkür mesajı yayınladı.
         22. Dönem Kırşehir Milletvekilliği yapan Hacı Turan, 24 Haziran seçimlerinde bu kez Ankara’dan milletvekili seçilerek ikinci kez Meclis’e milletvekili olarak girmeyi başardı. AK Parti Genel Merkez Başkan Yardımcısı olarak görev yaparken 24 Haziran'da gerçekleştirilen milletvekilliği seçimleri ile Ankara’dan 5. sıra milletvekili seçilen Hacı Turan, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Kırşehir ve Ankara’daki hemşehrilerinin yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaştı. 24 Haziran öncesinde olduğu gibi sonrasında da Kırşehirlilerin sevgi seline maruz kalan Turan, desteklerinden dolayı Kırşehir halkına teşekkür etti. Hacı Turan açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "24 Haziran seçimleri geride kaldı. Ben Kırşehirli olarak Ankara milletvekili oldum. Ama gönlüm her zaman Kırşehir ve hemşehrilerimle olacaktır. Ankara’dan seçilen partisi ne olursa olsun beş milletvekili hemşehrim var. İki de Kırşehirli milletvekilimizle birlikte Meclis’te bu dönem yedi Kırşehirli milletvekili temsil edecektir. İnşallah onlarla en kısa sürede biraraya geleceğiz ve Kırşehir için birlikte neler yapabileceğimizi görüşeceğiz. Seçilen yedi Kırşenirli milletvekilimizin Kırşehir adının geçtiği her yerde birlikte olacağından eminim. Çünkü Kırşehir’in sorunları var ve bu sorunları her bir Kırşehirlinin çözümü için çaba harcayacağına inanıyorum. Kırşehir ve ülkemizin sorunlarının çözümü için elimizden gelen bütün katkıları yapacağız. 24 Haziran seçimlerinin ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Şahsımı destekleyen Kırşehirlilere sonsuz teşekkürler.”


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı