Hacı Turan Hız Kesmiyor!

AK Parti Ankara 3. Bölge ikinci sıra milletvekili adayı Hacı Turan, 24 saat çalışma ilkesiyle çalmadık kapı bırakmıyor

Kırşehir Haberleri 29 Mayıs 2018 20:14
Hacı Turan Hız Kesmiyor!
-A +A

                 23. Dönem Kırşehir Milletvekili ve AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı iken AK Parti Ankara 3. Bölge'den ikinci sıra milletvekili adayı olan Hacı Turan, büyük bir tempoyla 24 Haziran seçimlerine hazırlanırken, "Ankara'yla birlikte Kırşehir ve çevre illerinin de sesi olacağım. 24 Haziran'a kadar çalmadık kapı bırakmayacağız. AK Parti Teşkilatımız gece-gündüz çalışmalarını sürdürüyor" dedi.
                 Kırşehirli olan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ile birlikte Sincan Kırşehirliler Derneği'ni ziyaret eden Hacı Turan, "Hemşerilerimizin samimi ve gayretkar desteğini görüp; Ankara’ya ve bu memlekete hizmet etme sevdasıyla çıktığımız bu kutlu yolda moral depoladık. Aynı gün içerisinde Etimesgut’ta bulunan Kırıkkale İli ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneğimizi ziyaret ettik. Bizleri ağırlayan Dernek Başkanı Abdullah Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kırıkkaleli hemşerilerimize teşekkür ederiz. Daha sonra Sincan’da, Yozgatlı Dernekler Federasyonumuzun üyeleri ile sahur sofrasında bir araya geldik. Bu saatte bizlere desteklerini bildirmek için böylesine güzel bir organizasyonu tertipleyen Belediye Başkanı Murat Ercan'a ve Yozgatlı Dernekler Federasyon Başkanımız Mesut Kaya’ya ve katılım sağlayan kıymetli hemşerilerimize teşekkür ederiz" dedi.
                Milletvekili Adayı Hacı Turan, yerli ve Milli Sanayimizin öncü kuruluşlarından olan ve Kırşehir'de bulunan PETLAS Lastik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan’ı ziyaret etti. Özcan Holding'de gerçekleşen ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Turan, "Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de tüm imkanlarıyla bizleri destekleyecek olan PETLAS ailesine teşekkür ederiz" diye konuştu.
 
 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/15%20%C5%9Eubat%20%C3%87%C4%B1nar-1(1).jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı