SICAK HABER

Hacı Turan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti!

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nin bölgesinde parlayan yıldız olması için ülkemizin siyasileri ve bürokrasileri ile sıkı iletişim içinde olan AEÜ Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Ankara 3. Bölge Milletvekili ve 22. Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı Turan ile bir görüşme yaptı.

Kırşehir Haberleri 15 Eylül 2018 19:10
Hacı Turan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti!
-A +A

         Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nin bölgesinde parlayan yıldız olması için ülkemizin siyasileri ve bürokrasileri ile sıkı iletişim içinde olan AEÜ Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Ankara 3. Bölge Milletvekili ve 22. Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı Turan ile bir görüşme yaptı. Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede üniversitemizin genel ve fiziki durumu görüşüldü.
         Kırşehir’in yükseköğretimdeki kalite ihtiyacını Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin karşıladığını belirten Ankara 3. Bölge Milletvekili Hacı Turan, bir Kırşehirli olarak da kendi üzerlerine düşen tüm sorumlulukları yerine getireceğini söyledi. Üniversitenin gelişmesini yakından takip ettiğini anlatan Turan, bilimsel çalışmalara katkıda bulunan üniversitemizin ilimizi uluslararası alanda da tanıttığını ifade etti.
         Ahi Evran Üniversitesi'nin gelişmesi ve Kırşehir'in kalkınması adına birçok proje geliştirdiklerini vurgulayan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, projelerin hayata geçmeye başladığını ve projeler ile birlikte Kırşehir’in ve üniversitemizin ulusal ve uluslararası alanda bölgesinde fark yaratacağını söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karakaya, Ankara 3. Bölge Milletvekili Hacı Turan’a teşekkür etti.


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20Nisan%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı