Haydi herkes TOKİ’YE

Haydi herkes TOKİ’YE

Toplu Konut İdaresi,  TOKİ Kırşehir ile birlikte bir çok ilde konut ve işyeri satışı yapacak. Çınar Kırşehir Haber Merkezi'nin TOKİ resmi internet sayfasından derlediği bilgilere göre,  Kırşehir'de satışa çıkarılan iş yerleri yüzde 10 veya yüzde 25’i peşin 120 ay vadeyle alınabilecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 176 konut ve Kırşehir ile birlikte birçok ilde ise 155 iş yeri 13 ve 14 Ekim'de satışa sunulacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ),  176 konut ve 155 iş yerini “açık artırma yöntemi” ile satışa sundu. TOKİ yetkililerinden alınan bilgiye göre,  konutlar için 13 Ekim,  iş yerleri için 14 Ekim saat 11.00’de açık artırma yapılacak. İdarenin satışa sunacağı 176 konut ve 155 iş yeri için Ankara Bilkent Otel Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda açık artırma gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten de (www.emlakyonetim.com.tr) teklif verilebilecek.

Adana,  Ankara,  Batman,  Balıkesir,  Bolu,  Bursa,  Çorum,  Denizli,  Düzce,  Gaziantep,  İstanbul,  Kayseri,  Kırıkkale,  Kocaeli,  Konya,  Kütahya,  Manisa,  Muğla,  Niğde,  Ordu,  Samsun,  Sinop ve Sivas’ta konutlar yüzde 25’i peşin 120 ay vadeyle satışa sunulacak. Adana,  Ağrı,  Aksaray,  Amasya,  Ankara,  Bitlis,  Burdur,  Bursa,  Çorum,  Denizli,  Gaziantep,  Isparta,  Karabük,  Kahramanmaraş,  Kayseri,  Kırşehir,  Konya,  Niğde,  Rize,  Siirt,  Şanlıurfa,  Trabzon ve Uşak’ta satışa çıkarılan iş yerleri ise yüzde 10 veya yüzde 25’i peşin 120 ay vadeyle alınabilecek. Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri,  Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Başvurular/teminatlar bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

         Ayrıntılı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakyonetim.com.tr” internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR