Hayırsever Vatandaşlar İş Başında

    Akçakent’te sosyal medya üzerinden yapılan paylaşıma duyarsız kalmayan hayırseverler 11 vatandaşı tekerlekli sandalye ile buluşturdu. 
Akçakent’te ikamet eden hastalara bir nebzede olsa yardımcı olmak amacıyla Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ile yapılan görüşmeler neticesinde ilçede yardımcı olunabilinecek hastaların tespitinin yapılması durumunda yardımcı olacağını beyan etmesi üzerine sosyal medya üzerinden yapılan duyuru üzerine irtibata geçen 11 hastaya sandalyeleri teslim edildi. 
Almanya Köln’de yaşayan Kırşehirli hemşerimiz sayın Aslan Dağdeviren ve eşi bu çağrıya kulak verdi ve 11 hasta sandalyesi yardımında bulundu.
Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı sayın Servet Avkapan ve Kırşehirli hemşerimiz  Aslan Dağdeviren ve eşi Gülüstan Dağdeviren,  Akçakent Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Akman ile birlikte İlçe Kaymakamı Murat Karaloğlu’nu makamında ziyaret ederek hasta sandalyelerini bizzat evlerini ziyaret ederek teslim ettiler.  Kaymakam Murat Karaloğlu hastaların daha rahat hareket edebilmeleri için evlerinin önüne rampa yapılması talimatında bulundu.
 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR