Hemşehrileri O’nu Belediye Başkanı Olarak Görmek İstiyor!

Kırşehirli hemşehrileri Kırşehir'in sevilen ve güler yüzlü doktorlarından 34 yıl sağlık hizmetinde göre yapan Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Osman Arslan'ı Kırşehir Belediye Başkanı olarak görmek istiyor.

Kırşehir Haberleri 29 Eylül 2018 11:21
Hemşehrileri O’nu Belediye Başkanı Olarak Görmek İstiyor!
-A +A

                Kırşehirli hemşehrileri Kırşehir'in sevilen ve güler yüzlü doktorlarından 34 yıl sağlık hizmetinde göre yapan Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Osman Arslan'ı Kırşehir Belediye Başkanı olarak görmek istiyor.
Kırşehir Devlet Hastanesi'nde 20 yıl boyunca hastalarına sunduğu güler yüzlü hizmet ile gönüllerde taht kuran ve Kırşehir'de birçok sivil toplum kuruluşunda görev alarak başarılı çalışmaların altına imza atan çok yönlü kişiliği ve güler yüzlü hizmeti ile tanınan Doktor Osman Arslan'ın 'Kırşehir'e kazandıracağı çok şey var' şeklinde görüşlerini bildiren Kırşehirli hemşehrileri Kırşehir Belediye Başkanı olarak Osman Arslan'ı görmek istediklerini dile getirdiler. 
                2019 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek olan Yerel Seçimler öncesinde siyasi kulislerde aday adaylarının isimleri konuşulurken, Kırşehir halkının fikirleri de netleşmeye başladı. 1958 yılında Kırşehir'in Mucur ilçesine bağlı Kuşaklı Köyü'nde dünyaya gelen ve Cacabey Ortaokulu, Kırşehir Lisesi'nde ilk ve orta eğitimini tamamlayan Osman Arslan, Kırşehir'in sorunlarına ve ihtiyaçlarına da vakıf bir isim olarak biliniyor. 7'den 70'e tüm Kırşehir'in kalbini kazanan Arslan Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde tamamladığı tıp eğitimini Ankara Hastanesi Kulak Burun Boğaz Bölümü'nde ihtisaslaştırdı. 12 yıl Ankara Numune Hastanesi'nde görev yapan Kırşehir'in sevilen doktoru Osman Arslan yaklaşık 20 yıl boyunca da Kırşehir'de Devlet Hastanesi'nde güler yüzlü hizmet sundu. 2 yıldır Ankara Gazi Mustafa Kemal Hastanesi'nde KBB uzmanı olarak görev yapan Arslan, Kırşehir'de Devlet Hastanesi Başhekimliği, Kırşehir Tabip Odası Baykanlığı ve birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldı. Evli 3 çocuk babası olan Arslan'ı 2019 Mart Yerel Seçimleri'nde Kırşehir Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini ifade eden hemşehrileri, Osman Arslan'ın Kırşehir'i seven, Kırşehir'de sevilen bir isim olduğunu da ifade ettiler. 
                Dr. Osman Arslan, Kırşehir’de Başhekimlik yaptığı dönemde gönülleri fethetmiş ve 7’den 70’e tüm Kırşehir halkına hizmet etmeyi kendisine görev bilmişti. 
 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/20%20May%C4%B1s%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı