Hep Birlikte El Ele

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Kırşehirlileri “EVET Mitingi'ne davet ederek, Başbakan Binali Yıldırım'ı dinlemelerini istedi.

Kırşehir Haberleri 1 Mart 2017 12:01
Hep Birlikte El Ele
-A +A

         AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Başbakan Yıldırım için Kırşehirlilerin il merkeziyle, köyleriyle, kasabalarıyla, ilçeleriyle 4 Mart'ta Cacabey Meydanı'nı dolduracağını belirterek, "Cacabey Meydanı, tarihi günlerinden birini daha yaşayacak ve deyim yerindeyse insan yağacak" dedi.
         Milletvekili Salih Çetinkaya, vatandaşları, referandum mitingi için Kırşehir’e gelecek olan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ı karşılamaya davet etti.
        Çetinkaya, 4 Mart Cumartesi günü saat 13.00 da Cacabey Meydanı'nda Kırşehirlilerle buluşacak olan Başbakan Binali Yıldırım için vatandaşların ellerinde Türk bayraklarıyla miting alanına davet etti. Çetinkaya, yaptığı çağrıda, "Gelin hep birlikte kenetlenerek bu birlik ve beraberlikte bütünleşelim. Tüm MHP’ye gönül veren, CHP'ye gönül veren kısaca hangi görüşte olursa olsun tüm vatandaşlarımızı Başbakanımızı dinlemeye ve karşılamaya davet ediyorum. Tüm vatandaşlarıma sesleniyorum 'Bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım, hep birlikte Türkiye olalım.' Her zaman olduğu gibi Kırşehir’in misafirperverliğini tüm Türkiye'mize gösterelim" ifadelerini kullandı.
         Milletvekili Çetinkaya, il ilçe, belde, köy ve kasabalarda kalan bütün Kırşehirlilere çağrıda bulundu ve Başbakan Binalı Yıldırım'ın Kırşehir ziyaretine davet etti.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


/Resimler/Editor/images/17%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı