Huzurevi'nde Anneler Günü!

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Kırşehir Huzurevi'nde kalan yaşlı annelerin "Anneler Günü" kutlandı.

Kırşehir Haberleri 9 Mayıs 2018 09:26
Huzurevi'nde Anneler Günü!
-A +A

                 Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Kırşehir Huzurevi'nde kalan yaşlı annelerin "Anneler Günü" kutlandı. Programa Kırşehir Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız’ın eşi Şeyma Yıldız, Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara’nın eşi Münüre Baykara, kuruluş idarecileri ve sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.
                Şeyma Yıldız yaptığı konuşmada; “Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimiz; hoşgörünün, fedakarlığın, şefkat ve merhametin dünyadaki yansımalarıdır. Bu anlamlı günde; annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak ve onların ilgisine layık olmak hepimizin asli görevidir. Bu vesile ile tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi. Münüre
 Baykara ise, yaptığı konuşmada, “Bizim inanç anlayışımıza göre, annelik dünyanın en yüce, en kutsal vazifelerinden biri; anneler ise iyiliği en çok hak eden değerli varlıklardır.                  Baldan tatlı dilleriyle sözün en güzeline, gül cemalleriyle yüzün en güzeline, fedakârlıkları ve sevgileriyle kalbin en güzeline sahip cennet kokulu annelerimizin anneler gününü kutluyorum” ifadelerini kullandı. Programda; günün anlam ve öneminin anısına pasta kesilerek Kırşehir Huzurevi sakinlerine çe-şitli hediyeler dağıtıldı. Gerçekleşen sohbetlerin ardından program sona erdi.

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı