Huzurevi Sakinlerine, Karakaya'dan Büyük İlgi

Rektör Karakaya Kırşehir Huzurevi'ni ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 26 Şubat 2018 19:08
Huzurevi Sakinlerine, Karakaya'dan Büyük İlgi
-A +A

         Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Huzurevi'ni ziyaret ederek huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.
         Rektör Karakaya ilk olarak Huzurevi Müdürü Ayten Ceyhan ve Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ile görüştü. Karşılıklı fikirlerin paylaşıldığı ziyaretin ardından Prof. Dr. Vatan Karakaya, huzurevi sakinleri ile görüşerek onlarla sohbet etti.
         Belirli aralıklarla bu ziyaretleri gerçekleştiren Rektör Karakaya, yaşlıların daha iyi şartlarda yaşamaları gerektiğini vurguladı. Yaşlıların geçmişte ülkemiz için hizmetler verdiğini söyleyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, şimdi ise görevin kendilerinde olduğunu ifade ederek onların yaşam standartlarının yükseltilmesi gerektiğini belirtti. Yaşlıların geçmişten gelen tecrübelerinin bugünlere ışık tuttuğunu ifade eden Rektör Karakaya, yaşlılara sevgi ve şefkatle sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
         Huzurevi sakinleriyle sohbet ederek onlara çiçek veren Rektör Karakaya, onların dertleri ile dertlenip sevinçleri ile mutlu olduğunu sözlerine ekledi.
 
 

 

Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Aral%C4%B1k%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı